Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

AnkaK 01:30, 01 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Asiu nie byłam. Cały dzień kręciłam się w ogrodzie a po południu imprezowo. Ledwo się ruszam, a efektów jakoś niet.
Dobrze, że kupiłaś. Te derenie ma chyba Marta-Zielona. Są śliczne! Po zdjęciach będziesz widzieć jak rosną.
Dzięki za info o grujecznikach - zaoszczędziłam w tym tygodniu 300 zł na mandacie więc chyba mogę kupić większe ☺
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 06:58, 01 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jasne,300 zaoszczędzone,więc sumienie czyste. Lubię tak przeliczać
Moj zakupione derenie spać mi w nocy nie dały. Ale wymyśliłam,że zadzwoniię tam jutro i zapytam,czy mogę je wymienić na inne. Mam plan ale na razie ciiiii. Stary mnie ubije
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
rozark 09:32, 01 maj 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Witam się i ja . Przeczytałam, rabatki podziwiam i pracę zrobiona w tym zimnie. Ja wyjątkowo nieczasowa jestem więc w ogrodzie nie robię nic. Żurawki się przyjęły
____________________
pozdrowionka
malkul 11:25, 02 maj 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
jakiie tasz pięken tulipany na pierwszych stronach po rabatach widac że jesteś miłosniekiem zieleniny nawet foliak jest widze i wyglądaja. z niego cudne pomidorki CMOK
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
AnkaK 22:34, 02 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
malkul napisał(a)
jakiie tasz pięken tulipany na pierwszych stronach po rabatach widac że jesteś miłosniekiem zieleniny nawet foliak jest widze i wyglądaja. z niego cudne pomidorki CMOK

Gosiu dziękuję, że zaglądasz. Myślę, że wszyscy tu zgromadzeni kochamy zieleninę. Uwielbiam na forum to totalne zrozumienie, gdy przesadzamy po raz enty z flanki na flankę bo coś nam nie pasuje. Człowiek spoza Ogrodowiska tego nigdy nie zrozumie
Foliak to niespodziewany prezent od rodziców, który pojawił się zeszłej wiosny. Testujemy się jeszcze z warzywami różnorakimi, ale sądzę, że w najbliższej przyszłości zastąpi go szklarnia z prawdziwego zdarzenia jak Twoja.
Najpiękniejszymi tulipanami póki są są u mnie z 2-kilogramowych toreb z L. Kwitną bez kapryszenia 2 sezon.
Cmokam również.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 22:38, 02 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
rozark napisał(a)
Witam się i ja . Przeczytałam, rabatki podziwiam i pracę zrobiona w tym zimnie. Ja wyjątkowo nieczasowa jestem więc w ogrodzie nie robię nic. Żurawki się przyjęły

Paprotki mają się również dobrze, w blokach startowych czekają na ciepełko. Ja niby cały weekend w ogrodzie, ale jakoś mozolnie wszystko mi idzie i głównie kręcę się w kółko - tu coś dziabnę, tam przesadzę. Rozkręcam się powoli jak nasza wiosna
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 22:48, 02 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Margerytka40 napisał(a)
Jasne,300 zaoszczędzone,więc sumienie czyste. Lubię tak przeliczać
Moj zakupione derenie spać mi w nocy nie dały. Ale wymyśliłam,że zadzwoniię tam jutro i zapytam,czy mogę je wymienić na inne. Mam plan ale na razie ciiiii. Stary mnie ubije

Ha u nas też dziś był zgrzyt ogrodowy dotyczący tujek na froncie, ale udało się zawrzeć rozejm. W związku z tym, że robota kocha głupiego muszę jutro wyeksmitować 7 tujek mojego wzrostu na tyły, a w ich miejsce dać te z tyłu, które to wsadziłam tam z drugiego boku tydzień temu Te eksmitowane rosną, a w zasadzie egzystują tam 3 rok więc mam nadzieję, że dam radę je wykopać. Nie wiem co spowodowało moje zaćmienie umysłu i do 30 m żywopłotu z brabantów dokupiłam 10 m yellow ribbon chyba. Nie muszę chyba tłumaczyć jak zgrzytam zębami gdy kwitną różowe azalie i takież tulipany na tle tej uroczej żółci
Lecę do Ciebie zobaczyć jak sprawa z dereniami się ma
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 08:05, 03 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AnkaK napisał(a)

Ha u nas też dziś był zgrzyt ogrodowy dotyczący tujek na froncie, ale udało się zawrzeć rozejm. W związku z tym, że robota kocha głupiego muszę jutro wyeksmitować 7 tujek mojego wzrostu na tyły, a w ich miejsce dać te z tyłu, które to wsadziłam tam z drugiego boku tydzień temu Te eksmitowane rosną, a w zasadzie egzystują tam 3 rok więc mam nadzieję, że dam radę je wykopać. Nie wiem co spowodowało moje zaćmienie umysłu i do 30 m żywopłotu z brabantów dokupiłam 10 m yellow ribbon chyba. Nie muszę chyba tłumaczyć jak zgrzytam zębami gdy kwitną różowe azalie i takież tulipany na tle tej uroczej żółci
Lecę do Ciebie zobaczyć jak sprawa z dereniami się ma


Hi ,hi skąd ja znam takie roszady . Też mnie to czeka w wielu miejscach. Roboty nie zazdroszczę.
Ja na razie upycham z jednej rabaty na drugą,bo tę pierwszą trzeba przerobić i ogólnie bajzel na kółkach się robi. Oby tylko efekt końcowy był wymarzony
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wendy79 10:43, 03 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ooo, kolejna Łodzianka z fajnym ogrodem! Lubię Zaznaczam do podglądania i macham z Dolnego Śląska
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Madzenka 11:21, 03 maj 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witam szalona ogrodniczkę! Uwielbiam takie osoby, które wciąż zdziałają, sadzą, przesadzają, rozmyślają
Zapowiada sie mocno trawiasty, piekny ogród!

Ps. 2kg torby tulipanów z L znikną pewnie ekspresowo za sprawą Twojego ogrodu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies