Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

AnnaCh 22:21, 22 mar 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jesteś Super

AnkaK napisał(a)
Ja też nie wszystko ogarniam. Pocięłam miskanty, a nie ruszyła hortensji Anabell, które już mają liście. Taka że mnie ogrodniczka... A najgorsze jest to, że wszystko rozgrzebuje - trochę tu porobię i idę dalej, a potem jeszcze dalej. Mój ogród wiele mi wybacza
MAm to samo, tu ruszę, tam grzebnę, a w sumie to nic do końca nie skończone Miskanty nie związane nawet na zimę fruwają po całym ogrodzie, anabell też nie ścięta, ale za to limki ciachnęłam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Zana 22:50, 22 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Hmmm, nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie w sprawie magnolii.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 00:03, 23 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Myślę, że możesz spróbować z tymi odciągami chyba. Choć na jakiś czas póki gałązki wiotkie, jak zgrubieją pewnie problem zniknie. Jak tam, działasz jutro?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 21:38, 23 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Seslerie już ruszyły po cięciu. Jeże w morzu kory
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 21:44, 23 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Moje jedyne tulipany. To, czego sama nie zaorałam zjadła Jaga

Dziś dzień mocno gospodarczy - wertykulacja, malowanie skrzyń, czyszczenie mebli, mycie kostki i placyku. Pół dnia nową myjką się bawiłam - nawet tuje machnęłam nią eM wreszcie wyrwał pieniek po starej śliwce i w miejscu dziury przy placyku będzie nowa mini rabatka
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 21:49, 23 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
I dobry mąż przyciął tujki - jak spod linijki! Zawsze mówiłam, że ma dobre oko, przecież mnie wybrał Ja zawsze fale Dunaju robię, nawet ze sznurkiem
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Magleska 21:51, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
porządeczek jak ta lala ja jakoś nie umiem tak pracować ,żeby wokół bur...lla nie było

sesleria dorodna,daje po oczach soczystą zielenią
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnkaK 22:30, 23 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Magda, no powiem Ci, że w tym roku jakoś wyjątkowo ogarniam na bieżąco. Cały bajzel doniczkowych np wladowalam do tunelu więc nie widać. Przed domem mam natomiast taki bajzel, że nie pokazuję. Może jutro trochę ogarnę
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 22:32, 23 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
AnnaCh napisał(a)
Jesteś Super

MAm to samo, tu ruszę, tam grzebnę, a w sumie to nic do końca nie skończone Miskanty nie związane nawet na zimę fruwają po całym ogrodzie, anabell też nie ścięta, ale za to limki ciachnęłam

Dziś do Anabelek też nie dotarła. Ale za to ciachnęłam ostatnie 3 fruwające miskanty
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 07:13, 24 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jeżyki sesleriowe fajne, nie mogę się doczekać kiedy swoją w końcu z przechowalnika dam na rabatę. U mnie jeszcze śmiałki darniowe mają teraz takie jeżyki. Cudna jest zieleń teraz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies