Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Cichym Dworku

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Cichym Dworku

ElzbietaFranka 22:30, 15 maj 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Jestem na stronie 1 u ciebie na ostatnim zdjęciu jest murek w 2 stopniach u góry masz chyba hortensje i następny schodek to floksy jak na ostatniej stronie.
Mam propozycję, aż się prosi aby na górnym schodku coś posadzić wiosennego np. smagliczka żółta lub właśnie ten floks wrzosowy co jest u mnie, będzie zwisał wiosną ładnie.
Ponieważ hortensje wtedy są nie widoczne ścięte lub suche patyki z pączkami. Zastanów się.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ania1110d 06:17, 16 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Aurelllia napisał(a)
Ania jak znajdziesz tylko odrobinę czasu to zalewaj nas fotkami Bo takie widoki najbardziej cieszą oko i wcale ogród nie jest skromny, wręcz odwrotnie jest pełen uroku

Dziękuje bardzo mi miło może i urok jest w moim ogrodzie ale trzeba w nim jeszcze dobrze popracować dokończyć zaległości.
Jak znajde czas to porobię kilka fotek,na razie troszkę pracy i tu i tam i w ogrodzie
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
ania1110d 06:24, 16 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
ElzbietaFranka napisał(a)
Jestem na stronie 1 u ciebie na ostatnim zdjęciu jest murek w 2 stopniach u góry masz chyba hortensje i następny schodek to floksy jak na ostatniej stronie.
Mam propozycję, aż się prosi aby na górnym schodku coś posadzić wiosennego np. smagliczka żółta lub właśnie ten floks wrzosowy co jest u mnie, będzie zwisał wiosną ładnie.
Ponieważ hortensje wtedy są nie widoczne ścięte lub suche patyki z pączkami. Zastanów się.

Elu - dziękuje za porady zawsze mogą się przydać, pomysle nad tym(Wiem ze muszę więcej wiosny wprowadzić na rabaty to już mam w głowie tulipanki itd.)ale na razie mam troszkę inne plany w ogrodzie.To może troszkę pózniej bo i tak wiosna mija
Pozdrawiam i zapraszam do podglądania
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
ania1110d 06:46, 16 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Ale troszkę zdj mam z niedzieli

Brudna rzeczka bo po deszczach


Tuje które musiały zostać przycięte bo za ciasno już miały




____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Figielka 22:14, 16 maj 2017


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Dopiero teraz zauważyłam,że u podnóża schodków jest rzeczka.
Fajnie tam masz.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
ania1110d 22:22, 16 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Tak jest rzeczka teraz już akurat czysta, a zdj wcześniejsze z niedzieli i rzeczka była brudnabo po deszczach z gór


To zdj z wakacji 2016r
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Aurelllia 22:25, 16 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ojej faktycznie mieszkasz nad wodą, to tym bardziej urokliwie jaki specyficzny klimat musisz mieć w ogrodzie od rzeczki to można fajne rośliny dobrać nie wiem czy kojarzysz wątek " Pszczelarnia " tam też ogród położony jest nad wodą - strumieniem
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Magleska 22:27, 16 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Ale masz fajnie z tą rzeczką , normalnie jej zazdroszczę oczywiście pozytywnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ania1110d 22:36, 16 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Aurelllia napisał(a)
Ojej faktycznie mieszkasz nad wodą, to tym bardziej urokliwie jaki specyficzny klimat musisz mieć w ogrodzie od rzeczki to można fajne rośliny dobrać nie wiem czy kojarzysz wątek " Pszczelarnia " tam też ogród położony jest nad wodą - strumieniem


Urokliwie jest skromnie się przyznaję.Teren nie jest prosty bo i skarpy i górki ma to swój urok ale pracy....a czasu czasem mało.Za dużo na raz człowiek by chciał zrobic
Zagladne do "pszczelarni"bo nie pamiętam czy już ten watek odwiedzałam
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Figielka 22:37, 16 maj 2017


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Szkoda,że na forum nie ma dzwięków np. takiego strumyka.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies