Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » RHS Chelsea Flower Show 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

RHS Chelsea Flower Show 2017

wietrzyk 22:44, 07 cze 2017


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
bardzo się cieszę, że mogę się z Wami podzielić widokami z tak wspaniałego miejsca. jeśli macie jeszcze więcej fotek, wklejcie proszę. wszak każdy z nas patrzy inaczej i zwraca uwagę na inne detale na wystawie spędziłam praktycznie cały piątek. warunki do robienia zdjęć były trudne. od samego rana słońce, słońce i słońce. dzikie tłumy zwiedzających. zawsze w kadr łapała się czyjaś ręka, noga, kapelusz... w pewnym momencie schowałam aparat i stwierdziłam, że lepiej skupię się na oglądaniu do niektórych miejsc wróciłam jeszcze późnym popołudniem. do hotelu doczłapałam wykończona, ale przeszczęśliwa. a w nocy śniły mi się fioletowe szałwie i pomarańczowe kukliki
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
mira 00:03, 08 cze 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
No właśnie zastanawiałam się jak można tam wogóle robić fotki ze względu na ilość odwiedzających - to może odebrać chęci fotkowania nie dziwię się że porzuciłaś aparat.
Dzięki za relację.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Dorota123 16:42, 08 cze 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękna fotorelacja, dziękuję za możliwość zobaczenia tych pięknych aranżacji.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
wronada 20:27, 08 cze 2017


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
ciekawie wyglądał deszczowy ogród - to drzewa zrobione z blachy miedzianej z liści których spadały krople wody fajnie zagospodarowane było miejsce koło altany bardzo podobały mi się kompozycje roślin
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 20:33, 08 cze 2017


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies