Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu » Edycja postu

Wzgórze chaosu

Iwonka 21:26, 13 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:26, 13 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Zdecydowanie polecam świerk kaukaski Aureaspicata, nie kłuje, ma pięknie zapączkowane szyszki.


Fortegilla major jak zahibernowana od kilku lat. Może to i dobrze


Kukliki Mai Tai wystartowały. Sesleria jak zawsze niezawodna.


Z ok 150 tulipanów Exotic Emperor przetrwały ... 4



____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:26, 13 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Zielony klon Dissectum wyglądał po mrozach marnie. Dziś wiem, że przeżył bez żadnego uszczerbku.


Czyściec wełnisty od Sylwii stworzył całkiem pokaźną obwódkę.


Mój wesoły trawnik pełen mniszka i stokrotek
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:26, 13 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Tyle zaległości, postaram się już ogarniać maj terminowo

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Juzia 07:47, 14 maj 2026


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Twoje odgrzewane kotlety można pochłaniać non stop
____________________
Juśka Zielone drzwi w Kruklandii (Mazury)
MartaCho 07:51, 14 maj 2026


Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 3247
Nic poza ochami i achami tutaj już zostawić po sobie nie można Prze- pięknie! Sama rarytasy!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Kordina 01:34, 15 maj 2026


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Lubię się pławić w Twoim chaosie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
April 10:15, 15 maj 2026


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Cudowności. Zarówno cercis, jak i kloniki w których jestem w tym roku zakochana. I buczek pięknie się prezentuje. Teraz już chyba ciężko go ciąć.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Iwonka 09:39, 16 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Juzia napisał(a)
Twoje odgrzewane kotlety można pochłaniać non stop
W odgrzewanych kotletach chwastów nie było. Powiedzmy
Wrzucam trochę natury z mojej górki. Kancik zlał się z chwastami.
A między siatką sąsiada a trawnikiem widać jaka jest różnica wysokości.




____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 09:39, 16 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
MartaCho napisał(a)
Nic poza ochami i achami tutaj już zostawić po sobie nie można Prze- pięknie! Sama rarytasy!
A ja od kilku dni chodzę i psioczę że wystarczy na miesiąc odpuścić ogród i nie wiadomo od którego kąta zacząć bo wszystkie zarośnięte
A rarytasy faktycznie przez te lata wyrosły.
Mój ulubieniec to zielony klon dissectum

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies