Iwonka, masz cudnie, przepięknie, zawsze Twój ogród jest taki jak spod igły

Ostrogowce z ławeczką tworzą piękne widoki

Dość wcześnie je przycięłaś, napisz jak nisko?
U mnie też już zaczynają przekwitać ale ciągle jeszcze są nowe kwiaty, zastanawiam się czy ciąć je jak zawsze, tylko te najwyższe przekwitające kwiaty, czy nisko, do ziemi? Dlatego ciekawi mnie co Ty robisz?