Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu » Edycja postu

Wzgórze chaosu

Iwonka 19:17, 26 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 19:18, 26 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 19:18, 26 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
ewsyg 08:54, 27 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13049
Przepięknie ❤
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
mirkaka 10:18, 27 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11992
Iwonka, masz cudnie, przepięknie, zawsze Twój ogród jest taki jak spod igły
Ostrogowce z ławeczką tworzą piękne widoki
Dość wcześnie je przycięłaś, napisz jak nisko?

U mnie też już zaczynają przekwitać ale ciągle jeszcze są nowe kwiaty, zastanawiam się czy ciąć je jak zawsze, tylko te najwyższe przekwitające kwiaty, czy nisko, do ziemi? Dlatego ciekawi mnie co Ty robisz?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ulina 10:24, 27 cze 2026


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1143
Iwonko, Ty masz chyba dużo czyśćca humelo, możesz zrobić dla mnie sadzonkę bo już 2 rok walczę o iego a do 3 razy sztuka

Oczywiście się nie spieszy

Ja też jestem ciekawa co robić z ostrogowcami.
____________________
Ulina Ożankowy ogród
Gosialuk 00:05, 28 cze 2026


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6681
Iwonko bardzo dziękuję za towarzystwo i gościnę. Super wypoczęłam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies