Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Oaza Spokoju Matek:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Oaza Spokoju Matek:)

coli 10:16, 14 lip 2011


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Trzeba będzie to jeszcze otoczyć ekranem dźwiękoszczelnym
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
anula_wn 10:45, 14 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
oj tak ! ekran genialny pomysł
odkąd mam synka (niecałe 4 lata) nie siedziałam spokojnie przy muzyce czy książce...zawsze coś ! a jak np. koszę trawę, to mój synio rozkłada rączki i begnie wołając : "mama ja chcę się przytulić !" dziwne, że akurat jak cos robię ale to urocze jest
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Ana 12:14, 14 lip 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
anula_wn napisał(a)
oj tak ! ekran genialny pomysł
odkąd mam synka (niecałe 4 lata) nie siedziałam spokojnie przy muzyce czy książce...zawsze coś ! a jak np. koszę trawę, to mój synio rozkłada rączki i begnie wołając : "mama ja chcę się przytulić !" dziwne, że akurat jak cos robię ale to urocze jest


Anula - też to przerabiam z moją 3,5-latką Zwłaszcza od kiedy ma małego brata Stos książek do przeczytania rośnie (bo wiem, że nie mam kiedy czytac a i tak kupuję nowe), a ja nie mam kiedy...ale przyjdzie czas
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
anula_wn 12:35, 14 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
tiaa, moja tesciowa "pożera" teraz po 6-7 książek miesięcznie! mówi, ze nadrabia, bo ma teraz czas więc i my kiedys bedziemy się z książeczkami w naszych samotniach byczyć... przyjdzie czas Ana i dla nas !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Ana 22:47, 14 lip 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
anula_wn napisał(a)
tiaa, moja tesciowa "pożera" teraz po 6-7 książek miesięcznie! mówi, ze nadrabia, bo ma teraz czas więc i my kiedys bedziemy się z książeczkami w naszych samotniach byczyć... przyjdzie czas Ana i dla nas !


Do tego czasu zbudujemy sobie z tych książek wysoooki mur wokół naszych samotni Nie ma tego złego
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Matka 22:50, 14 lip 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ja pochłaniałam książki będąc z Hanią w ciąży-teraz ona ma zacięcie do nich!z chłopakami już czasu brakło!ale jak będę już miałą swoją samotnię to chyba regał postawię obok!uwielbiam czytaćach...
____________________
U Matki
Matka 22:50, 14 lip 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
____________________
U Matki
hanka_andrus 23:02, 14 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A co ja tutaj robię? Czytam!Ale też książki pochłaniam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anula_wn 09:24, 15 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
tak czy siak, zanim bedziemy mieć nasze samotnie w pięknym otoczeniu roślin, które się rozrosną do tego czasu, trzeba życ nadzieją na więcej wolnego czasu i łapać, póki co, każdą chwilkę i delektowac się nią jak najlepszym ciasteczkiem
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 09:26, 16 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ostatnio byłam w nowym miejscu na ogród i inwestor powiedział, że jego sąsiad nie znosi dzieci bo sam nie ma. I już plac zabaw musi iść na drugą stronę, a od tamtej będziemy sadzić wysokieeee świerki.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies