Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Duża trójkątna działka......pomoc o zagospodarowanie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Duża trójkątna działka......pomoc o zagospodarowanie.

sylwia_slomc... 20:19, 09 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
To powiem Ci , że w niezłe ilości lecisz , ale super te żywopłoty wyglądają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Hasia83 20:46, 09 lis 2017


Dołączył: 07 lis 2017
Posty: 25
To jest taki łuk za za tymi roślinami mam świerki srebrne a następnie świerk zwykły ale są jeszcze małe tak około metra wysokości. Uwierz mi,że ta działka jest dla nas ogromna. Co roku robimy jakiś fragment,przód domu ma około 5 lat a za domem 3 lata. Teraz już marzę o wiośnie i dla tego szukam pomocy bo to chyba ostatni fragment działki a ja nie mam pomysłu. Przeraża mnie ciężka praca i ilość potrzebnych roślin ale .... efekt będzie na 100%. To cieszy .....☺
____________________
Wiejski zakątek wśród pól
Hasia83 21:53, 11 lis 2017


Dołączył: 07 lis 2017
Posty: 25
makadamia napisał(a)


Masz naprawdę uroczy ogród


Tak naprawdę to jest jedyny "rysunek", który jestem w stanie zrobić. Naniesione orzechy zostają a reszta działki jest do zagospodarowania,ale w taki sposób,że będzie można swobodnie kośić trawę ciągniczkiem. Interesuje mnie pomoc przy trójkącie reszta raczej jest zrobiona to chyba ostatni kawałek działki do zagospodarowania.Z góry dziękuję za wskazówki i pomoc.
____________________
Wiejski zakątek wśród pól
yolka 08:34, 12 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witaj Hasiu. z uwagą spoglądam na Twój ogród. Masz teren i duże możliwości. To co już stworzyłaś bardzo mi się podoba będę zaglądać
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
PrawieBory 17:48, 08 sty 2018


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 121
Witaj. Widzę, że sporo już zrobiliście. Ogród w stylu leśnym- zamierzam taki stworzyć, więc będę do ciebie zaglądać i podglądać jeśli można.
____________________
Pozdrawiam. Kasia
Hasia83 21:44, 13 sty 2018


Dołączył: 07 lis 2017
Posty: 25
Witam,pewnie,że można tylko obawiam się,że sama sobie nie poradzę Teraz jest dobry moment na szukanie bo wiosną chcemy zacząć nasadzenia. Tak naprawdę to już nie mogę się doczekać.
____________________
Wiejski zakątek wśród pól
PrawieBory 16:54, 11 sty 2019


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 121
Jeśli już nie możesz doczekać się wiosny to jedno jest pewnie: jesteś ogrodnikiem z krwi i kości, i dobrze trafiłaś bo tutaj z tego co widzę to większość tak ma. Jak wykonacie nasadzenia to dopiero będzie się działo i piękniało.
Co planujesz posadzić? Masz bardzo dobrą ziemię więc tak naprawdę to wszystko będzie ci rosło jak szalone.
____________________
Pozdrawiam. Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies