Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

admete 06:57, 16 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Lenko cudne zdjęcia!!!!! - zjawiskowe

I trafiłam na róże - mnie znowu napadło na ich studiowanie i robię listę do siebie

Pozdrowionka zostawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Borbetka 09:14, 16 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Widok przez bramkę przecudowny. Czytam, że masz dużo host. Dajesz radę ze ślimakami? Miałam kilka, ale ślimaki zeżarły. Parę siatek już w tym roku nazbierałam paskudztwa, tyle tego mam. Niebieskie kulki kupiłam i walka trwa. Kuszą mnie te hosty. Mam kawałek w cieniu do obsadzenia, ale mokro tam.
____________________
borówcowy wizytowka
Lena 09:32, 16 cze 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Kondzio dziękuję,a foty już dołączam
Anitawitaj - kiedys miałam bardzo dużo róż a teraz tylko przy pergoli i jedną rabatową.Z pewnościa znajdziesz miejsce na więcej
Agadziękuję a co to za "ujęcia wisznu" ..
Sebek dzięki Zmienia się stale - sporo przesadzałam wiosną i teraz jest nieco pustawo, bo mus się rozrosnąć
Admete dziękuję - u ciebie to dopiero bajka Jednak gdy posadzi sie od razu duże drzewa to efekt jest natychmiastowy - pięknie masz

Tulipanowiec















____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
gusiarz 14:37, 16 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Wisznu czyli wiśnia ... ta, którą przesadziłaś
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
justi 23:32, 21 cze 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Lenka, ale porosły i u Ciebie roslinki, róże fantastyczne, a glicynii zazdraszczam. Ja to nie mam gdzie takiego cuda upchnąć na razie.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Lena 06:54, 24 cze 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Borbetka napisał(a)
Widok przez bramkę przecudowny. Czytam, że masz dużo host. Dajesz radę ze ślimakami? Miałam kilka, ale ślimaki zeżarły. Parę siatek już w tym roku nazbierałam paskudztwa, tyle tego mam. Niebieskie kulki kupiłam i walka trwa. Kuszą mnie te hosty. Mam kawałek w cieniu do obsadzenia, ale mokro tam.


Witaj serdecznie
Przepraszam że dopiero teraz odpisuję...mam sporo host i ślimaków w tym roku urodzajNie każdą funkię mi wcinają..mam okazy 9letnie i tych się prawie nie tykaja,za to zjadły mi rozsadzone tej wiosny młode hosty...
Jeżeli masz miejsce,cień i wilgoć to zaryzykuj bo są piękne

Justi miło że zaglądasz
Glicynia jest prowadzona na drzewko i w tym roku kwitła bardzo efektownie.Marzą mi sie jednak zmiany w miejscu w którym rośnie...

Aga wiśnia się przyjęła ale jeszcze słabo się zieleni. Może dzisiaj jakieś zdjęcia zrobię
Pozdrawiam ...

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
grembosia 22:46, 24 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Lenko, fajnie, że w końcu pokazałaś nam znów swój cudowny ogród. Jestem zachwycona, wszystko mi się podoba.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
justi 22:36, 26 cze 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ogród piękny, a tak mało zdjęć, Lenko musisz to zmienić, bo chcemy te piękności w większej ilości oglądać
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Lena 09:43, 29 cze 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Grembosiu dziękuję
Mnie natomiast zachwyciły twoje wnetrza - takie jak się spodziewałam Piękne

Justi mówisz masz
Nadal kwitnie Tulipanowiec


























____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
anula_wn 11:12, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Lenko, wpadam z rewizytą
ślicznie i klimatycznie u Ciebie! piękne klimaty, róże cudne, a tuliapnowca zazdroszczę. U mnie za mało miejsca.... pięknie Ci kwitnie

maska jest super, czy ona "działa" - płynie z niej woda? może pokazywałąś , a ja przegapiałm....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies