Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

Lena 13:48, 11 lip 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Jagna witaj cieplutko
Te fioletowe kwiatuszki to dzwonek karpacki pełny-kupiłam go w zeszłym roku i nie wiedziałam że tak ładnie przezimuje.
Aniu bardzo mi miło
Sebek
Paweł czeka cię w takim razie nowy zakup
Marzenko tyle komplementów..Tak,to podkłady kolejowe-świetnie się sprawdzają.
monteverde dziękuje.
Catalpa ma 5-6 lat,a wczesną wiosną została bardzo mocno przycięta co widać jej służy.

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
justi 15:13, 11 lip 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj Lenko! Pięknie u Ciebie w ogrodzie. Bardzo podoba mi się donica z kamienia razem z niecierpkiem. Dodaj troszkę bluszczyku jakiegoś, będzie super.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Jagna 19:10, 11 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
O witaj Leno , dziękuję za informację.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Gardenarium 19:30, 11 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Od "pobojowiska do Ogrodowiska", jak to ktoś ładnie u nas napisał, a ja bym napisała "zazieleniamy Polskę".
Ogromne zmiany... rzeczywiście pospieszyliśmy się z radami.

Katalpa po przycięciu wypuszcza większe liście. Czy nie denerwuje Cię, że tak późno puszcza wiosną?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MarzenaR 23:08, 11 lip 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 80
To ja pociągnę temat podkładów, jeśli mogę? Bardzo podobają mi się podwyższane rabaty z podkładów właśnie, tylko mam dylematy na temat toksyczności i zapachu. Jak jest u Ciebie? Czy wonieją tylko na słońcu, czy jest szansa na odparowanie tego krezolu....
____________________
Lena 06:18, 12 lip 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Justi witaj.
Niecierpek został z donicy wydelegowany w cienisty kąt ogrodu,bo mąż przeniósł "kamury" właśnie w to miejsce ze zdjęcia ,ale tam pełne słońce jest,więc nie miał prawa bytu
Jagna proszę bardzo-
Danusiu "zazieleniamy Polskę" świetne hasło i tym też się kieruję.Zaszczepiam u znajomych pasje ogrodniczą i przyznać muszę -to działa.Tu i ówdzie latam z sekatorem,sadzę ,planuje-uzależniona jestem
Odnośnie Surmii-owszem ,denerwuje mnie jej spóżniony zapłon,ale zanim ją kupiłam, to jeszcze tej wiedzy nie miałam....
Danusiu ,czy zasilasz czymś cisy ? Mam posadzony żywopłot od strony drogi i ciekawi mnie jak Ty dbasz o nie.Twój ogród ,jak i każdy zaprojektowany przez Ciebie to efekt talentu i lat doświadczeń-cieszę się że jesteś!!!
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
myszorek 07:06, 12 lip 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
ooo, widzę kokietko, że masz czosnek szuberta.Bardzo mi się on podoba. Mnie też w surmii denerwuje to jej późne się puszczanie, ale jak już ma liście to jest pikna i zawsze się wyróżnia
____________________
ogród zmyślony
jotka 08:00, 12 lip 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Lenko i ja do Ciebie zawitałam
Imponująca kolekcja czosnków Kolejny ogród do podziwiania i do poznawania nowych roślin.
Dobrze dbasz o swoje roślinki, bo uroda z nich tryska
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
an_tre 10:11, 12 lip 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Witaj Lenko jestem pełna podziwu dla Ciebie zmiany dokonane w Twoim ogrodzie zachwyciły mnie
jest tak przestronnie i ze smakiem, a czosnki rewelka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
justi 15:34, 12 lip 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Coś już wsadziłaś zamiast niecierpka?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies