Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Basilikum 20:53, 19 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
to ja Ci wysle, bo mam nadmiar
wywalilam myslalam, ze wszystkie z jednej rabaty i w tym roku mam chyba tyle samo co rok temu ciekawa jestem czy na trawniku gdzie posadziam beda kwitly
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
mira 21:01, 19 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Basilikum napisał(a)
krokusowa kepka tak od wczoraj urosla a ile pszczolek sobie na niej uzywalo





U Ciebie ciepło i wszystko szybciej niż u mnie
te krokusy tez mam to chyba vanguard - u mnie dopiero wyłażą nieśmiało

a rutewka to chyba nie jest bo one bardzo późno startują

otwarta furtka dobrze zrobi ogrodowi prace nabierają tempa że hej
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Basilikum 22:08, 19 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
masz racje to nie rutewka, ta rosnie obok wczoraj ja znalazlam

Owczarnia juz gotowa moze jutro a najdalej w weekend zamieszkaja w niej owce wiec teraz prace blizej domu i w ogrodzie.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rumianka 22:16, 19 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
U Ciebie wiosna rozpędziła się na dobre...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
paniprzyroda 23:03, 19 lut 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Szafirek, coś takiego, normalnie Szafirek Pierwszy
____________________
Dwa ogrody
Anda 08:22, 20 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Jej, już szafirek? Normalnie ekspress
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ElzbietaFranka 12:16, 20 lut 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Basilikum napisał(a)
tak sobie mysle, skad ja te krokusy mam i chyba one przez tesciowa posadzone sa
dis juz wiecej kwitnie

moje nowe uszytki







Iza piekne sa te uszytki poprzednie worki tez bardzo pomyslowe. Jak to nie wiele trzeba aby wyszly takie cudenka wazny pomysl. Powiedz a czy ty masz chetnych na te uszytki?
A co tam z porcelana slychac? Jakos tak ostatnio niby kraze po forum, ale sie nie wpisuje bo zaraz elaboraty pisze.

U ciebie kochana wiosna cala geba u nas bylo przez kilka dni cieplo ok 10 stopni wczoraj 14 w cieniu bezwietrznie i slonecznie. Dzisiaj juz wiatr i pochmurno ok 7 na plusie.
U mnie tulipany tez wyrosly od strony slonecznej, krokusy mam w trawie posadzone to nke rozrozniam jeszcze pewnie siedza w ziemi.
Krokus szybko pokazuje swoja glowe jak jest sloneczko.

Pozdrawiam Iza
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 13:15, 20 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Anda napisał(a)
Jej, już szafirek? Normalnie ekspress
no strasznie mnie zdziwil. Rok temu w tm samym miejscu tez byl pierwszy ale chyba w marcu to bylo, musze fotki przezjrzec

Elu narazie mam pojedyncze kolezanki, ktore ode mnie cos kupuja. W sobote przyjedzie znajoma, ktor chce moje rzeczy w gazecie sprzedawac, czyli oni maja takie biuro gdzie przychodza ludzie jak chca np. dac ogloszenie albo kupic bilety na koncert. I ona cos z moich uszytek zabierze. Ja glownie do pudelka szyje i to wszystko wyladuje w sklepiku, musze cos miec na start. Moze wybiore sie na jarmark wielkanocny tez. Wczoraj zrobilam prototyp kurki.

U nas tez cieplo i slonecznie bardzo mnie cieszy, ze juz mozna cos w ogrodzie dlubac. Teraz musze jeszcze krzaki owocowe przejrzec i pociachac a potem za kompost sie biore. Emus mi nowy kompostownik obiecal
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hanka_andrus 17:07, 20 lut 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Skoro obiecał, to pewnikiem i będzie! Kibicuję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basilikum 18:55, 20 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
bedzie bedzie dzis ogladalismy kratki z ktorych powstanie trzykomorowy kompostownik, musimy tylko poszukac troche tanszych jak sie da.

No i nowy kompostownik bedzie w innym miejscu, ktore teraz jest zagracone. Dzieki kompostnikowi zrobi sie ladniejsze.

Kratek nie kupilismy jeszcze ale za to wypatrzylam takiego ciemiernika

no i oczywiscie zabralam do domu. Narazie wsadze do donicy przed wejsciem a potem do ogrodu.

No i odebralismy od sasiada dwa wielkie okregi z plaskiej blachy, bedzie nowa dekoracja w ogrodzie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies