Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

sylwia_slomc... 19:50, 15 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Basilikum napisał(a)
Bylam dzis w ogrodniczym.


a taki wybor bratkow mieli

Ale Ci zazdraszczam takich możliwości w wyborze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 19:56, 15 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U nas też takie, w Kwiatonie i u Krzywdow, a jakie hortensje, ale nic nie kupuję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 19:59, 15 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Izabelko, z Irenką się ścigacie, która więcej robót wykona?
Takie mam wrażenie, że wy za Danusią w następnej kolejności o palmę pierwszeństwa się ścigacie. 200 % normy jak dla mnie to wynik nieosiągalny, ale Was podziwiam!

Może teraz czas na jensowe poduszki do ogrodu? Gdzieś widziałam takie, haftowane i ozdabiane koronkami albo kolorowymi wstawkami.

Hanuś, nie ścigamy się, obie to lubimy, ja po latach wrociłam, jak mam dość ogrodu, a u mnie moźna mieć dość, to robótki cieszą
Pomysł na poduszki dzinsowe super. .ja zrobię takowe pod plecki do niebieskiego zakatku.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 23:47, 15 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Basilikum napisał(a)




przeciez u mnie bedzie ponad 2 tysiace ludzi w czerwcu wiec musuze pucowac



coooooooooooooooooooooooooooo???????

jak to policzyłaś? o rety , no Ty dasz radę spokojnie

fajne te torby szyjesz i to szycie Ci wychodzi
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Basilikum 09:10, 16 mar 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Mirus u nas co roku taka impreza jest i co roku w innej gminie naszego powiatu (inne powiaty tez maja swoje imprezy, ogolnie to impreza ogolno bawarska i zawsze w ostatnia niedziele czerwca sa otwarte furtki). No i z doswiadczen ubieglych lat wynika, ze przychodzi okolo 2-3 tysiaca ludzi. U nas bedzie otwarte 4-5 ogrodow i ci ludzie tak sobie beda jezdzic z jednego do drugiego.

Obcielismy winogron Emus nie znalazl czasu ale pomgl mi nasz znajomy, ktory studiowa rolnictwo w Wehenstephan troche mi pokazal i cielam razem z nim,moze kiedys bede to robic sama

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 11:35, 16 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Matko, tyle luda!!! podziwiam, bo ja jak więcej ludzi, to jakoś gubię się i jakoś nieudolna jestem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:36, 16 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Mirus u nas co roku taka impreza jest i co roku w innej gminie naszego powiatu (inne powiaty tez maja swoje imprezy, ogolnie to impreza ogolno bawarska i zawsze w ostatnia niedziele czerwca sa otwarte furtki). No i z doswiadczen ubieglych lat wynika, ze przychodzi okolo 2-3 tysiaca ludzi. U nas bedzie otwarte 4-5 ogrodow i ci ludzie tak sobie beda jezdzic z jednego do drugiego.

Obcielismy winogron Emus nie znalazl czasu ale pomgl mi nasz znajomy, ktory studiowa rolnictwo w Wehenstephan troche mi pokazal i cielam razem z nim,moze kiedys bede to robic sama


Fajna taka pomoc. A wiesz, powinnaś posadzić u siebie dużo magnolii, masz ogród z potencjałem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 12:00, 16 mar 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Irenko bedzie wiecej, mam w doniczkach jeszcze dwie malutkie. Narazie ide w bzy . Co roku cos przybywa.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 12:36, 16 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
To faktycznie gości bedziesz mieć jak na kilkunastu weselichach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
GorAna 13:19, 16 mar 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Izo, podziwiam Twoje krawieckie prace, pięknie Ci się to udaje
Czytam o otwartej furtce w Twoim ogrodzie...Matko, tyle luda?...nie zadepczą Ci ogrodu?
Pozdrawiam z wietrznego Kamiennego
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies