Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Magleska 19:48, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
zdecydowanie u Ciebie wiosna szybsza pięknie kolorowo i zmiana przy ptasim domku też na duży plus
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
greg66 20:02, 03 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
No masz prędzej wiosnę ale to fajnie u mnie mirabela w jeden dzień prawie się zabieliła, juuuhu
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Anda 20:35, 03 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Te listki to naparstnica Moje przezimowały, mimo że kwitły w zeszłym sezonie. Mam nadzieję, że zakwitną znów, bo siewek nie znalazłam.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
hanka_andrus 20:37, 03 kwi 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Uwielbiam sasanki w futerku! Moje dopiero z ziemi się wychylają, a do kwitnienia chyba przed Wielkanocą dopiero się zbiorą. Pięknie masz i kwieciście.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basilikum 21:43, 03 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gosiu ale niedlugo bedziesz wszystko miec jak u mnie teraz tak szybko wszystko sie dzieje

Magda przy ptasim domku kosmetyka


tu bedzie wieksza zmiana


Greg to moje to tez mirabela i wlasnie dzis dostrzeglam, ze kwitnie

Ewa super, ze to naparstnica od Miry ja mam i bedzie pierwszy raz kwitla mam nadziejje, ze sie wysieje

Haniu ja tez je uwielbiam nie moglam sie dzis napatrzec
znalazlam fotki z ubieglego roku i miala tylko dwa kwiatki, wiec super przyrosla



Dzis odwalilismy kawalek roboty, dalej porzedkuje teren po kompostowniku. Ulozylismymaly murek z kamieni i przesadzilam rosnace przed kompostownikiem rosliny. Jasmin nagokwiatowy mnie zaskoczyl, bo myslalam, ze tylko jedna sadzonka przetwala a mam trzy. Posadzilam je za murkiem tak by z niego sie "wylewaly" na dol. Przesadzilam tez jakis powojnik. Ucharatalysmy go z Irenka na wycieczce, zrobilysmy sadzonki no i teraz jest to juz ladna duza roslina. Mam nadzieje, ze w tym roku zakwitnie (chyba zolte kwiatki mial). Posadzilam go za garazem od strony drogi. Dostanie siatke ale najpierw musze ten garaz pomalowac.
No i jakis maly kwzaczek posadzilam przed murkiem. To miejsce jest juz ladniejsze. Jeszcze troche kompostu do przezucenia mam. I chyba w tym miejscu rzobie rozsadnik, ziemia tam dobra, miejsce na uboczu i az sie prosu by cos tam sadzic, bo inaczej chwasciory sie tam rozpanosza.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 09:07, 04 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
U mnie żonkile kwitną i Śliwa Pissardi zaraz otworzy pąki i to tyle A u ciebie wybuchło już wiosną
____________________
Kasia
AgnieszkaW 09:11, 04 kwi 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Iza, też podziwiam ilość kwiecia, nawet sasankę Twoją widziałam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Basilikum 13:29, 04 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Kasiu ja celowo w osttnich latach sadzilam rosliny kwitnace zima i na przedwiosniu no i dlatego am teraz tyle kwiecia. Duzo juz przewitlo. Wasnie patrze przez kuchenne okno i widze, ze tulipany dzis bardziej rozowe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 13:30, 04 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Agnieszko sasanka piekna jest, zaraz lece ja podziwiac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
yolka 13:34, 04 kwi 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Do Ciebie wiosna wcześniej przychodzi. Narcyzy nawet pąków u mnie nie mają. Ptactwo śliczne. Zapał do pracy macie wielki, zazdroszczę pozytywnie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies