Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

paniprzyroda 20:46, 15 kwi 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Torba Emusia fajna, może też przydałaby się podobna na narzędzia ogrodowe
Hosty już zaawansowane, u mnie dopiero jedna kły pokazała.
____________________
Dwa ogrody
Basilikum 21:01, 15 kwi 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Jedna taka, ktora kolo domu rosnie juz w calej okazalosci jest.
Musze sobie jakies nowe kupic jak otworza u nas wreszcie ogrodnicze.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
GorAna 21:20, 15 kwi 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Iza, ale masz duże hosty, moje dopiero wystawiają nosy
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
ElzbietaFranka 21:34, 15 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Już masz takie hosty. O kurtka u mnie nawet kły jeszcze nie wyszły. Te dzwonki fioletowe o ile się nie mylę to sasanki bardzo ładne. Wiele kwiatów mi się podoba, ale jak to wszystko ogarnąć nie da rady
Przed chwilą zrobiła listę bylin aby zakupić ale bez pośpiechu bo wirus nie odpuszcza. Chociaż w sąsiedniej szkółce mają otwarte tylko też kolejka jak do supermarketu jeszcze gorzej bo chodzą oglądają a to trwa więc nie byłam.

U was też sucho. U nas wierz już się robi bardzo suchy tak ok 20 cm w dół jeszcze wilgotno. Ale nie pada od miesiąca jeszcze nie ma ciepło więc ta wilgoć się utrzymuje ale kiepsko się zanosi.

U nas dzisiaj bardzo zimno jutro ma być lepiej.

Pozdrawiam i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 14:19, 16 kwi 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Elu jakos mi sie wydawlo, ze moje hosty maja normalne stadium a, ze sa szybciej wogole nie pomyslalam.

te fioletowe to sasaki mam tylko jedna ale musze cos dokupic, bo jest sliczna a napatrzlam sie na forach i watkach na inne rownie slicze i musze miec o i konieczie na muzyczna rabate musze zdobyc 'Papageno'

Jade zaraz na zakupy i wstapie do ogrodniczego, ktory ma sprzedaz bezkontaktowa, czyli mozna wybrac roslinki i wrzucic do skrzynki pieniazki. Potrzebuje pietruszke a atke a ale pewnie jakis kwiatek wpadnie w lapki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 14:48, 16 kwi 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
najlepsze sa jednak powroty do domu


____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 15:24, 16 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Zdjęcie nadaje się do prasy! Cudne! Wyślij na jakiś konkurs fotograficzny, koniecznie!
Świetnie uchwycony moment!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
pestka56 18:14, 16 kwi 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
____________________
Kasia
yolka 18:19, 16 kwi 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jaśnie kacze państwo bramą wkroczyło na teren
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Basilikum 19:01, 16 kwi 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Juz kilka razy widzialam, jak tak wlaza do ogrodu i teraz jak je zobaczylam z daleka, ze ida to szybko znalazlam aparat
One sa takie smieszne, ze nie oddam ich za nic.
No i codziennie mamy po 3 jajka
Kiedys ktos pisal, ze brudza w ogrodzie i wyjadaja po rabatach. Wcale nie prawda, roslin wogole nie ruszaja. Nawet na ich terenie gdzie jak je zamkniem spedzaja wiecej czasu nie ma g....Po rabatach nie laza. Jedyne co to wydeptaly mi hosty i narcyzy ale ja je posadzilam zanim kaczki trafily w to miejsce i tam bylo za ciasno miedzy chalupka i plotem musialy po nich przejsc i to nie ich wina.
Ciekawa jestem jak w tym roku bedzie sytuacja ze slimakami. Kilka juz znalazlam malenkich ale mam duza nadzieje, ze bedzie ich bardzo malo. Szczegolnie, ze kaczki laza tez po okolicznych lakach
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies