Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 11:17, 26 cze 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
beata_m napisał(a)
jestem pod wrażeniem świetnie komponujesz rabatki prezentują się niesamowicie i trawki wylewające się z rabat, i bujne jeżówki (ja dopiero zaczynam z nimi przygodę) ... wszystko razem robi niesamowity efekt

Dziękuję Beatko za miłe słowa
Polecam szczerze jeżówki bo są śliczne, nie wymagające i długo kwitną
Trawki też uwielbiam, robią efekt

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:18, 26 cze 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
DorKa napisał(a)
Fajnie jest wiedzieć co się ma w ogrodzie Ja w zeszłym roku sadziłam jeżówki...różowe Będę musiała wrzucić Wam do rozpoznania jak się rozkręcą.

Oki może podołam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
violaskom 19:15, 26 cze 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Wiolu, chciałam zobaczyć Twoją Southern Belle, ale nie widzę na zdjęciach. Jak bardzo się pokłada? Wrzuć fotki!
Całość tzn rabaty wyglądają pięknie!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Wiolka5_7 21:36, 26 cze 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
violaskom napisał(a)
Wiolu, chciałam zobaczyć Twoją Southern Belle, ale nie widzę na zdjęciach. Jak bardzo się pokłada? Wrzuć fotki!
Całość tzn rabaty wyglądają pięknie!

Fotka z zeszłego roku...muszę je trochę podwiązać , bo po deszczu się kładą, ale i tak je uwielbiam....moje mają na pewno 80 cm.Może ty masz Mini belle, które rosną niższe ?
Dzięki!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiolaaa 22:37, 26 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Znecanie psychiczne jezowkowe hihiiii uwielbiam
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
violaskom 23:46, 26 cze 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Wiolka5_7 napisał(a)

Fotka z zeszłego roku...muszę je trochę podwiązać , bo po deszczu się kładą, ale i tak je uwielbiam....moje mają na pewno 80 cm.Może ty masz Mini belle, które rosną niższe ?
Dzięki!

Myślę, że moje mają spokojnie ok 80cm i jest to Southern Belle. W jednym roku też mi się położyły, ale myślę, że była to wina wiatru. Po tym zmieniłam im miejsce i trochę odmłodziłam kępy. Teraz rosną sztywno i się trzymają prosto.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Wiolka5_7 19:08, 27 cze 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Kasiolaaa napisał(a)
Znecanie psychiczne jezowkowe hihiiii uwielbiam

Ja się nie znęcam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 19:11, 27 cze 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
violaskom napisał(a)

Myślę, że moje mają spokojnie ok 80cm i jest to Southern Belle. W jednym roku też mi się położyły, ale myślę, że była to wina wiatru. Po tym zmieniłam im miejsce i trochę odmłodziłam kępy. Teraz rosną sztywno i się trzymają prosto.

To nie wiem...ja swoich niczym nie nawożę a rosną takie wysokie moje młode sadzonki na rabacie bukowej też tak sztywno nie stoją jak twoje....ale i tak nie ważne , bo wszystkie są śliczne
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiolaaa 22:18, 27 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Wiola no i w jakim stanie te jezowki przyszly opisz mi jak krzaczki wygladaly czy warto czy nie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Wiolka5_7 23:18, 27 cze 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Kasiolaaa napisał(a)
Wiola no i w jakim stanie te jezowki przyszly opisz mi jak krzaczki wygladaly czy warto czy nie

Tak wyglądały zaraz po posadzeniu
Sadzonki ładne,dobrze ukorzenione....ale ogólnie to każdy na forum poleca ten sklep


A tak w następnym roku

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies