Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

achimee 00:12, 14 sty 2018


Dołączył: 10 sie 2015
Posty: 483
Witaj, ładnie u Ciebie! Linie proste bardzo ci pasują, poprawiły wygląd ogrodu. Osobiście też je wolę. Pozdrawiam
____________________
Ewa Stylowe Nordowisko
Wiolka5_7 09:50, 14 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
achimee napisał(a)
Witaj, ładnie u Ciebie! Linie proste bardzo ci pasują, poprawiły wygląd ogrodu. Osobiście też je wolę. Pozdrawiam

Witam!
Dziękuję za mile słowa... Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AnkaK 11:58, 14 sty 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Witam się i ja.
Czym Ty karmisz te rośliny, że tak rosną?
Przedogródek przecudny, wszystko takie dorodne. Falujące linie były fajne, ale mnie ciągnie do prostych linii, więc po metamorfozie jest mega
I dojrzałam fajne betonowe (?) kulki. Będę zaglądać.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
marba 12:16, 14 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Wiolu, gratuluję pięknego, dojrzałego ogrodu. Jest taki dopieszczony. Będę zaglądać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
DorKa 12:43, 14 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Niewiarygodne jak te rośliny Ci rosną , pięknie
Oglądając twoje zdjęcia można zobrazować najlepiej zasadę Danusi ,żeby sadzić większe ilości jednego gatunku roślin. Derenie czy hotensje w większej ilości porządkują rabatę, wpowadzają harmonie i elegancję. Dzięki takim zjęciom widzę swoje błędy które wiem jak napawić wiosno przybywaj...
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 15:34, 14 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa,cieszę się, że wam rownież się podoba...

Aniu roślin niczym specjalnym nie karmię, same rosną...
Kulki są ceramiczne,były 3 ale 1 się stłukła...w Obi kupione za grosze...

To prawda Dorka rosliny w wiekszej ilości dają lepszy efekt szkoła Danusi kiedyś sadziłam po 1 szt. różnego rodzaju,a teraz minimum 3 szt.

Już się nie mogę doczekać wiosny....!
Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 16:20, 14 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Jeszcze raz wróciłam do Twojego przedogródka ...... jest świetny - to zdjęcie od strony red barona zapisałam sobie nawet ......
Troszkę od Ciebie zgapię , bo wiosną planuje połączyć swój przedogrodek ze skalniakiem - chcę zlikwidować trawnik który tam jest i zrobic ścieżkę pomiędzy rabatami .....tylko ja dam chyba płyty chodnikowe ,bo kamyczki moja psica w pędzie rozbiegowym porozwala
A Twoja psinka nie rozwala Ci kamyczków ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnkaK 18:04, 14 sty 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Nigdy takich nie widziałam w obi. Myślałam, że może sama robiłaś. Ja przymierzam się do tego już drugi rok, ale zawsze coś.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
daszum 18:18, 14 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
Wiola, u Ciebie ruch jak w Rzymie

Uważam, że powinnaś zdjęcia z przedogródka zamieścić w metamorfozach. Tam dużo ludzi zagląda, niech podziwiają rewelacyjne zmiany.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Wiolka5_7 18:30, 14 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Magleska napisał(a)
Jeszcze raz wróciłam do Twojego przedogródka ...... jest świetny - to zdjęcie od strony red barona zapisałam sobie nawet ......
Troszkę od Ciebie zgapię , bo wiosną planuje połączyć swój przedogrodek ze skalniakiem - chcę zlikwidować trawnik który tam jest i zrobic ścieżkę pomiędzy rabatami .....tylko ja dam chyba płyty chodnikowe ,bo kamyczki moja psica w pędzie rozbiegowym porozwala
A Twoja psinka nie rozwala Ci kamyczków ?

,
Wiesz co moja też biega jak szalona, kamyków nie rozwala tylko robią sie dołki i muszę równać... to lepiej daj te płyty...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies