Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 14:34, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
kaz742011 napisał(a)


Jutrzejszy dzień chce spędzić w ogrodzie. Tak dla równowagi do wieczora mogłoby być słonecznie, a potem niech pada .
Życzę Ci żeby tak było
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:35, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Kawa napisał(a)
ciski niech rosną

Nie dziękuję przycielam je ostro,mam nadzieję,że się odwdzięczą
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:37, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
effka napisał(a)
Trzymam kciuk za udane zakupy i za deszczyk ale nie ulewę .... Ja sypnęłam nawóz na trawnik, więc przydałby się deszcz...

Dzięki obym kupiła chociaż cisy,bo to teraz mój zakup nr 1
Wlasnie oby nie bylo ulewy,bo trąbią o burzach a tego nie chcę....popada u Ciebie na pewno,jeszcze prędzej niz u mnie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:39, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Zakrecona napisał(a)
Wiola ja tez niektóre swoje cisy przycięłam w takie a~la kulki

Zobaczymy, czy im to aby nie zaszkodzi, tfu tfu

No to fajnie,na pewno nie zaszkodzi a ciski wypięknieją
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:40, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
DorKa napisał(a)
ja tam bym wolała,żeby w nocy popadało Tyle planów na weekend, dzieci sprzedane do babci, czas na robotę i chęci w nadmiarze a całą sobotę ma padać

Tak by było najlepiej...w dzień popracować a w nocy by podlewało....oby Ci tak wyszlo
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 14:42, 05 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Dzięki obym kupiła chociaż cisy,bo to teraz mój zakup nr 1
Wlasnie oby nie bylo ulewy,bo trąbią o burzach a tego nie chcę....popada u Ciebie na pewno,jeszcze prędzej niz u mnie

Ja też w końcu musze kupic cisy na obwódki ale to koszt ok. 400zł a budżet kwietniowy ogrodowy już wykorzystany, więc muszę czekać...
Oby popadało delikatnie i najlepiej w nocy ale coś się nie zapowiada przez weekend.
____________________
Wiolka5_7 14:44, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
martamiroslaw napisał(a)
Wiolka przpiękny i zjawiskowy ogródek, zwłaszcza ten frontowy.Normalnie bajka.
Tylko pozazdrościć )

Witaj Marta
Wielkie dzięki za pochwały
Przedogródek też mi się podoba najbardziej,bo jest można powiedziec skonczony...teraz tylko jakaś kosmetyka
Reszta rabat ciagle w budowie,ale też już coraz ladniej
Nie zazdrość tylko działaj
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:52, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
effka napisał(a)

Ja też w końcu musze kupic cisy na obwódki ale to koszt ok. 400zł a budżet kwietniowy ogrodowy już wykorzystany, więc muszę czekać...
Oby popadało delikatnie i najlepiej w nocy ale coś się nie zapowiada przez weekend.

No właśnie cisy kosztują....ja narazie kupię tylko na rabaty przy wjeździe...a resztę na jesieni,bo chcę wymienic bukszpanowe obwódki obok altany....no i Repandensy będę sadzic co 60 cm,bo gesciej to jeszcze wiecej kasy...przecież urosną,nigdzie mi się nie spieszy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 15:05, 05 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

No właśnie cisy kosztują....ja narazie kupię tylko na rabaty przy wjeździe...a resztę na jesieni,bo chcę wymienic bukszpanowe obwódki obok altany....no i Repandensy będę sadzic co 60 cm,bo gesciej to jeszcze wiecej kasy...przecież urosną,nigdzie mi się nie spieszy

Wiesz co, większość osób z którymi rozmawiam na temat niskich cisów na obwódkę, mówi mi, żeby sadzić co 30 cm... sama już nie wiem.
____________________
Wiolka5_7 15:08, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
effka napisał(a)

Wiesz co, większość osób z którymi rozmawiam na temat niskich cisów na obwódkę, mówi mi, żeby sadzić co 30 cm... sama już nie wiem.

Moim zdaniem to za gęsto...skoro one mogą miec 1,50 m srednicy bez cięcia to wiadomo,że i korzenie szerzej...Toszka pisała nawet komuś w ątku o cisach...i ona pisała żeby sadzić aż co 80 cm rozstaw... więc moje 60 będzie optymalne
Poczytaj w wątku Cis str. 159
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies