Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

22:25, 02 cze 2019
U mnie upały zapowiadają na najbliższe dni, to zostaje opalanie, bo jak tu grzebać w rabatach jak została mi gliniasta orka.

Fajnie że miejsce jest u ciebie, sadź, sadź kochana
Wiolka5_7 22:33, 02 cze 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20510
MonikA napisał(a)
U mnie upały zapowiadają na najbliższe dni, to zostaje opalanie, bo jak tu grzebać w rabatach jak została mi gliniasta orka.

Fajnie że miejsce jest u ciebie, sadź, sadź kochana

Ja się dziś nastrajałam na opalanie a tu kicha...choć szczerze to tego nie lubię
O tak upały cały tydzień podają...to się opalisz
Gliny nie zazdroszczę,bo też mam na 2 rabatach i w suszę to skała się robi...

Ja to nie wiem kiedy skończę ten ogród,bo jeszcze pełno rzeczy do zrobienia... ale fajnie ,bo ciągle coś się będzie działo

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Johanka77 22:34, 02 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Uuuuu Pani, widoki są


Hahahaha... nikt nie patrzy
Ostatni dom od pola...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
22:36, 02 cze 2019
Wiolka5_7 napisał(a)

Ja się dziś nastrajałam na opalanie a tu kicha...choć szczerze to tego nie lubię
O tak upały cały tydzień podają...to się opalisz
Gliny nie zazdroszczę,bo też mam na 2 rabatach i w suszę to skała się robi...

Ja to nie wiem kiedy skończę ten ogród,bo jeszcze pełno rzeczy do zrobienia... ale fajnie ,bo ciągle coś się będzie działo


Też tak myślałam, ale zbliżam się u końcowi i nawet się cieszę, bo w końcu chcę poodpoczywać w ogrodzie, a nie tylko ryć i ryć. chyba się starzeję a opalić troszkę zawsze się lubiłam człowiek ie wygląda jak młynarz
22:38, 02 cze 2019
Johanka77 napisał(a)


Hahahaha... nikt nie patrzy
Ostatni dom od pola...

Odważna jesteś u mnie od frontu odpada mimo, że też pola obok, ale jednak ktoś zawsze co jakiś czas się tam kręci jak nie traktory to osobówki a nawet piesi i rowerzyści. Od podwórza już tuje zasłaniają, więc w opalaczach brykam czasem
Johanka77 22:45, 02 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
MonikA napisał(a)

Odważna jesteś u mnie od frontu odpada mimo, że też pola obok, ale jednak ktoś zawsze co jakiś czas się tam kręci jak nie traktory to osobówki a nawet piesi i rowerzyści. Od podwórza już tuje zasłaniają, więc w opalaczach brykam czasem


Hej, to żadna odwaga góra od stroju i szorty. Nago nie chodzę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
22:47, 02 cze 2019
Johanka77 napisał(a)


Hej, to żadna odwaga góra od stroju i szorty. Nago nie chodzę

Asia myślałam, że w staniku, takim jak bielizna, a ja mam stresa jak nawet w bikini miałabym od frontu paradować, na basenie mnie to nie rusza a w domu jakoś tak
Wiolka5_7 22:50, 02 cze 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20510
Szałwia posadzona jeszcze w pąkach bardziej,to słabo widać,ale już mi się podoba,bo szałwię uwielbiam
Jeszcze obwódka z cisa




Widoczek z leżaczka
czarnulki błyszczą w słońcu

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Johanka77 22:51, 02 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
MonikA napisał(a)

Asia myślałam, że w staniku, takim jak bielizna, a ja mam stresa jak nawet w bikini miałabym od frontu paradować, na basenie mnie to nie rusza a w domu jakoś tak


Nie, no w negliżu to nie chodzę.
Ale góra od bikini to standard - wśród sąsiadek także
Taka praca...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:52, 02 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Wiolka5_7 napisał(a)
Szałwia posadzona jeszcze w pąkach bardziej,to słabo widać,ale już mi się podoba,bo szałwię uwielbiam
Jeszcze obwódka z cisa




Widoczek z leżaczka
czarnulki błyszczą w słońcu



Świetnie to wyszło! Będzie szał!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies