Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 14:50, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
effka napisał(a)
Wiolu, w końcu doczłapałam się do Ciebie, aj ostatnio zaniedbuję moje ukochane wątki.

Muszę powiedzieć, że rabata dereniowo-liatrowo-redbaronowa mnie zaczarowała! Jest idealna, w proporcjach, fakturach i kolorach. Powinnaś zająć się profesjonalnym projektowaniem ogrodów, dziewczyno masz talent!
Rabatka z sosną na pniu rzeczywiście jak pocztówkowa, śliczności. Hakone masz już giganty, one jednak są cudowne, powinny być w każdym ogrodzie

Buziaki!

Cieszę się,że mnie odwiedziłaś Effcia

Ta rabata też mi się bardzo podoba,bo jest atrakcyjna cały sezon i jest niewymagająca
W tym roku faktycznie jest proporcjonalna

E tam talent,wszystko metodą prób i błędów np .rabata wjazdowa delikatnie będzie zmieniana....
ale dzięki za tak duże słowa

Rabata z sosną, też mi się bardzo podoba po ukończeniu
No a przedogródek się bardzo rozrósł,już mało co pustego miejsca jest
Hakonki kocham i one chyba mnie też


Jak będę czasowa to porobię więcej pstryków

Ps.Ty chyba niedługo wracasz do domku a my jutro kierunek północ ,pozdrowionka i buziaczki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 08:24, 17 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Wiola nadrobiłam fotki .....z ręką na sercu przyznaję ,że wszystkich postów ostatnio nie czytam ,ale fotki oglądam i zachwycam się rabatami -wszystko Ci pięknie kwitnie ,hakonki wielkie -widać ,że Cię lubią -ślicznie masz

a derenie z liatriami i red baronem -miodzio
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 09:52, 17 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Cieszę się,że mnie odwiedziłaś Effcia

Ta rabata też mi się bardzo podoba,bo jest atrakcyjna cały sezon i jest niewymagająca
W tym roku faktycznie jest proporcjonalna

E tam talent,wszystko metodą prób i błędów np .rabata wjazdowa delikatnie będzie zmieniana....
ale dzięki za tak duże słowa

Rabata z sosną, też mi się bardzo podoba po ukończeniu
No a przedogródek się bardzo rozrósł,już mało co pustego miejsca jest
Hakonki kocham i one chyba mnie też


Jak będę czasowa to porobię więcej pstryków

Ps.Ty chyba niedługo wracasz do domku a my jutro kierunek północ ,pozdrowionka i buziaczki

Ale trzeba przyznać, że oko masz Przedogródek jest naprawdę jednym z piekniejszych na ogrodowisku Hakonki giganty już masz, jak moje tak urosną to zakryją mi pół rabaty.

No właśnie ja też ostatnio nieczasowa, bo co chwilę gdzieś jeździmy, jak to w wakacje. Na ogród mało czasu a szkoda bo teraz najpiękniejszy.

Wracam w niedzielę, potem mam przerwę w wyjazdach, będzie czas na ogród i na fotki
Kierunek północ to oznacza morze?
____________________
Wiolka5_7 10:01, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Magleska napisał(a)
Wiola nadrobiłam fotki .....z ręką na sercu przyznaję ,że wszystkich postów ostatnio nie czytam ,ale fotki oglądam i zachwycam się rabatami -wszystko Ci pięknie kwitnie ,hakonki wielkie -widać ,że Cię lubią -ślicznie masz

a derenie z liatriami i red baronem -miodzio



Ja też nie czytam wszystkiego,ale fotki z miłą chęcią oglądam
Dzięki Ci Madziu za pochwały
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:06, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
effka napisał(a)

Ale trzeba przyznać, że oko masz Przedogródek jest naprawdę jednym z piekniejszych na ogrodowisku Hakonki giganty już masz, jak moje tak urosną to zakryją mi pół rabaty.

No właśnie ja też ostatnio nieczasowa, bo co chwilę gdzieś jeździmy, jak to w wakacje. Na ogród mało czasu a szkoda bo teraz najpiękniejszy.

Wracam w niedzielę, potem mam przerwę w wyjazdach, będzie czas na ogród i na fotki
Kierunek północ to oznacza morze?


Przedogródek dziękuje też mi się podoba jak wszystko się rozrosło
Hakonki giganty to prawda może będziesz musiała jakiś tetris zrobić

To tak jak my wracamy w niedzielę z nad morza... też trochę zajmę się ogrodem i może trochę fotek porobię
A i wezmę się za posadzenie cisów na wjazdowej już się nie mogę doczekac
Pozdrowionka
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 10:15, 17 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Przedogródek dziękuje też mi się podoba jak wszystko się rozrosło
Hakonki giganty to prawda może będziesz musiała jakiś tetris zrobić

To tak jak my wracamy w niedzielę z nad morza... też trochę zajmę się ogrodem i może trochę fotek porobię
A i wezmę się za posadzenie cisów na wjazdowej już się nie mogę doczekac
Pozdrowionka

Tetrisy fajna sprawa

Szkoda, że pogoda nie dopisuje w pełni, nie jest najgorzej ale super ciepełka nie ma. Chociaż woda w morzu ciepła.

Ja zacznę od odchwaszczania rabat i pewnie porządne koszenie po swojemu zrobię. Plus mam pomysły na nowe byliny kwitnacę, które chcę wszędzie dosadzać na rabaty. Krwiściągi, pysznogłówki, floksy, perovskie etc
____________________
Wiolka5_7 10:25, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
effka napisał(a)

Tetrisy fajna sprawa

Szkoda, że pogoda nie dopisuje w pełni, nie jest najgorzej ale super ciepełka nie ma. Chociaż woda w morzu ciepła.

Ja zacznę od odchwaszczania rabat i pewnie porządne koszenie po swojemu zrobię. Plus mam pomysły na nowe byliny kwitnacę, które chcę wszędzie dosadzać na rabaty. Krwiściągi, pysznogłówki, floksy, perovskie etc


My w pierwszy dzień mimo 19 st. w cieniu spaliliśmy się na raka , tak że niektórzy jogurtem się smarowali ,ha ha

Dziś pogoda w kratkę,ale może się poprawi...dla mnie woda zimna, używałam za to kąpieli slonecznych

U mnie też odchwaszczanie czeka
Byliny są piękne ,czekam na Twoje fotki z realizacją
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
10:41, 17 lip 2019
effka napisał(a)

Tetrisy fajna sprawa

Szkoda, że pogoda nie dopisuje w pełni, nie jest najgorzej ale super ciepełka nie ma. Chociaż woda w morzu ciepła.

Ja zacznę od odchwaszczania rabat i pewnie porządne koszenie po swojemu zrobię. Plus mam pomysły na nowe byliny kwitnacę, które chcę wszędzie dosadzać na rabaty. Krwiściągi, pysznogłówki, floksy, perovskie etc

Ja wróciłam wieczorem w niedziele, pewnie masz to samo, zażywałam kąpieli słonecznej i tu wszyscy jak wróciłam mówią, że nad polskim morzem to ja na pewno nie byłam
eVka 10:58, 17 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MonikA napisał(a)

Ja wróciłam wieczorem w niedziele, pewnie masz to samo, zażywałam kąpieli słonecznej i tu wszyscy jak wróciłam mówią, że nad polskim morzem to ja na pewno nie byłam

Oj tak spieczeni też jesteśmy, na szczęście już zdarzyło zbrązowieć. Opalenizna morska jest przepiękna
____________________
eVka 10:59, 17 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


My w pierwszy dzień mimo 19 st. w cieniu spaliliśmy się na raka , tak że niektórzy jogurtem się smarowali ,ha ha

Dziś pogoda w kratkę,ale może się poprawi...dla mnie woda zimna, używałam za to kąpieli slonecznych

U mnie też odchwaszczanie czeka
Byliny są piękne ,czekam na Twoje fotki z realizacją

To tak jak my, musieliśmy balsam SOS po opalaniu kupować, upałów niea a słońce piecze ostro. W Świnoujściu woda ma ok. 21 stopni czyli tyle co powietrze, cieplutka.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies