Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

Wiolka5_7 16:54, 20 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Ja też nie widzę,ze ogród jest niedopracowany... Fajne te formowane niwaki ...Pięknie jest
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
yolka 17:27, 20 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Też nie widzę niedopracowania. Masz dojrzały ogród, z pięknymi zadbanymi roślinami, pokazuj, super się ogląda. Przyglądam się strzyżonym drzewom, czy to thuje? pięknie wyglądają te wielkie kule
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 19:46, 20 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Agatka sami tak pięknie sobie przestrzeń wymyśliliście czy ktoś pomagał?Bo murki to wiem, ze sami i metaloplastyka to rękodzieło syna zdolniachy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataM 20:00, 20 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Monia81 napisał(a)
Agatko gdzie Ty kochana masz niedopracowany... ja tu widzę piękny ogród pełen barw cudnie jest u Ciebie, pozdrawiam


Dziękuję Ci Moniko za miłe słowa.Ale do zdjęć powinno się chociaż trawę wykosić Prawda? Ale przyjmijmy, że to była robocza wersja,
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
sylwia_slomc... 20:02, 20 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
A Ty widziałaś jak u mnie jest niewykoszone jak wygląda? Prawdę pokazujemy, nie zawsze jest wszystko tak jakby się chciało, ale tutaj tylko Ty to widzisz. My widzimy cudny ogród
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataM 20:05, 20 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Wiolka5_7 napisał(a)
Ja też nie widzę,ze ogród jest niedopracowany... Fajne te formowane niwaki ...Pięknie jest


Wioluś dziekuję. Krzewy własnoręcznie formowałam. Na początku dużymi nożycami krawieckimi i sekatorem. Później już nożycami z akumulatorkiem
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 20:19, 20 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
yolka napisał(a)
Też nie widzę niedopracowania. Masz dojrzały ogród, z pięknymi zadbanymi roślinami, pokazuj, super się ogląda. Przyglądam się strzyżonym drzewom, czy to thuje? pięknie wyglądają te wielkie kule


Yolu, cieszę się,że do mnie zaglądasz. Dziękuję Ci bardzo..
Wszystkie krzewy duże i małe były przycinane przeze mnie. Później pomagał mi mąż, bo sama nie dałabym rady. Co roku są przecież coraz większe. W wielu przypadkach zmusiła mnie sytuacja - choroba lub intensywny śnieg. Krzewy zaczęły obsychać lub wyginać się. Miałam wybór albo wyciąć, albo przyciąć. Spróbowałam tego drugiego. Na zasadzie prób i błędów zaczęłam tworzyć kulki. To są zwyczajne cyprysy i tuje. Myślę, że się udało.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 20:25, 20 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
sylwia_slomczewska napisał(a)
Agatka sami tak pięknie sobie przestrzeń wymyśliliście czy ktoś pomagał?Bo murki to wiem, ze sami i metaloplastyka to rękodzieło syna zdolniachy


Witaj Sylwio. Tak się składa, ze moja wyobraźnia jest duża Sama sobie wymyśliłam ogródek,i moje pomysły konsekwentnie wdrażam. Po trochu , bo moi domownicy mają mnie już dość Pomysł murków zasugerowałam i dałam wolną rękę moim panom. Wizja ogródka jest jeszcze nie skończona... Przecież to na tym wszystko polega
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 20:29, 20 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
sylwia_slomczewska napisał(a)
A Ty widziałaś jak u mnie jest niewykoszone jak wygląda? Prawdę pokazujemy, nie zawsze jest wszystko tak jakby się chciało, ale tutaj tylko Ty to widzisz. My widzimy cudny ogród


O tam, oj tam...Ja piszę w okularach i wszystko u siebie widzę
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 20:32, 20 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Kochani, jestem na swoim wątku od 11 stycznia, ale tylu wyświetleń nie spodziewałam się - 8162. Jestem w szoku ( bardzo miłym szoku). Dziękuję Wam i pozdrawiam wszystkich.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies