Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Prośba pomoc propozycje jak zmienić ten kawałek ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Prośba pomoc propozycje jak zmienić ten kawałek ogrodu

kaza80 13:03, 16 mar 2018

Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4
witam wszystkich,


proszę o pomoc co mogę zmienić z tym kawałkiem oczywiście część do wykopania i co dalej żeby było ładnie czy jakieś drzewka dosadzić
kaza80 13:21, 16 mar 2018

Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4
Gardenarium 07:53, 17 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie zmieniać, jest minimalistycznie i czysto. Chcesz narobić misz-maszu czy bałaganu? Jaki masz cel. Co się tutaj nie podoba?

Może sosnę postawić nie na środku i wtedy przemieszać i dodać jakiś pasek czy L jako kolejny kolor/gatunek?

Niepotrzebne są kuliste tuje pomiedzy Smaragdami, bo znikną w tłumie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:03, 17 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
To tylko mogę mieć obawy o kamień, pod nim z pewnością leży szmata, a kamień jest wapieniem, czyli odkwasza podłoże a tuje potrzebują lekko kwaśnego podłoża. Wiec technologia i znajomość zasad ogrodnictwa tutaj kuleje ale kompozycja jest ok.

Tuje nie lubią szmaty czyli włókniny.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:07, 17 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaza80 13:03, 19 mar 2018

Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4
Dziękuje za odpowiedz przesyłam aktualne zdjecia kuliste usuniete wolałbym nie przesadzac tej sosny a jakie rośliny by PAni poleciła ten uklad z L Podoba mi sie tylko tam jest slonecznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies