Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały i bardzo zaniedbany ogródek działkowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały i bardzo zaniedbany ogródek działkowy

Kunga 10:20, 08 kwi 2018

Dołączył: 08 kwi 2018
Posty: 2
Dzień dobry wszystkim
Przejęłam bardzo zaniedbany ogródek działkowy. Chciałabym tam stworzyć miejsce do krótkiego wypoczynku. Mieć trawę i jakieś grządki na warzywa. Na ten moment jest tam strasznie. Domek jest do rozebrania ale zanim to się stanie muszę zacząć działać z ziemią. Od czego zacząć? Grabienie i przekopanie? Proszę pomóżcie bo jestem totalnie zielona w temacie ogródkowym Nie mam ambicji tworzyć ogrodu angielskiego wystarczy półdziki ogródek polski Zdjęcia w załączeniu. Dziękuję z góry za rady i pozdrawiam!
KINGA
Kunga 10:21, 08 kwi 2018

Dołączył: 08 kwi 2018
Posty: 2
zdjęcia się nie wgrały... naprawiam błąd




asiak 10:23, 08 kwi 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Witam!
Ja też zaczynałam od bardzo zaniedbanej działki w 2016 roku
Teraz już mam tak jak chciałam
Pozdrawiam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Gardenarium 11:00, 08 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Polecam ten artykuł przeczytać.
Zacznij od sprzątania i pozostawienie tego, co warto. Reszta do wyrzucenia i potem planowanie nowego ogrodu.


https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/55-poradnik-jak-zaprojektowac-i-zalozyc-ogrod-cz-1-sprzatanie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies