Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wszystko od nowa:-) Czyli coś z niczego

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko od nowa:-) Czyli coś z niczego

pawel2806 20:20, 04 paź 2019


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
bukszpanu w obecnej sytuacji nie polecam ( ćma bukszpanowa, choroby grzybowe) ale żywopłot z cisa będzie super, powiedz coś więcej na temat stylu jaki cię interesuje bo jeśli chodzi o mnie i mój stosunek do ogrodów to uwielbiam sadzić rośliny w dużych czasem bardzo dużych grupach.
ważne jest też czas który będziesz mogła poświęcić ogrodowi teraz ale i w przyszłości ( trzeba to uwzględnić w doborze gatunków )
ps czy 1cm na tym planie to 1m?
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Kati85 09:22, 05 paź 2019

Dołączył: 04 kwi 2018
Posty: 41
Ja proponuje bukszpan nie bez powodu. Mam po prostu do wykorzystania około 16 sadzonej już całkiem ładnie uformowanych. Poza tym lubie bukszpany i nigdy nie miałam z nimi problemu.
____________________
Kasia Wszystko od nowa:-) Czyli coś z niczego
Kati85 09:30, 05 paź 2019

Dołączył: 04 kwi 2018
Posty: 41
Jeśli chodzi o styl to podobaja mi sie ogrody "ogród Tosi", "Ogród zmyślony", "Na zielonej... trawce", ogród szefowej też jest super i ogród i Madzenka ma fajny. I weź tu teraz z tego wszystkiego zrób jeden
____________________
Kasia Wszystko od nowa:-) Czyli coś z niczego
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies