Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Le Jardin de Ginny et John

Pokaż wątki Pokaż posty

Le Jardin de Ginny et John

Wendy79 18:45, 26 cze 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Anda napisał(a)


Heh, a ja pytalam czlonkow ze stazem, jak wysoka jest liczba samobojstw po takich wycieczkach?


Dobre
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
mira 23:44, 26 cze 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Eh Ewa po co spieszyć się do rajskich ogrodów jak można zobaczyć na tym padole jeszcze więcej tak cudnych i się pozachwycać czego Ci oczywiście życzę.

Bardzo dziękuję za pokazanie tego pięknego miejsca. Oglądałam kilka razy - takie kadry można oglądać bez końca i się nie znudzą.
Proszę podaj adres tego ogrodu.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 08:31, 27 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też oglądam bez końca i dziękuję za relację, bo w tym roku mam mniej wyjazdów ogrodowych
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Makao_J 09:29, 27 cze 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Piękny ogród. Mnóstwo inspiracji.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Anda 13:51, 27 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Miro, Danusiu, Aniu, bardzo się cieszę, że ogród Wam się podoba.

Miro, nie mam adresu, ale jeśli będziesz chciała odwiedzić ten ogród, to mogę o adres zapytać naszego przewodniczącego.

Jeśli wrzucisz w wyszukiwarkę nazwę wątku, to znajdziecie nawet filmik z tym ogrodem.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rench 00:09, 29 cze 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Wspaniały ogród pokazałaś
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Agania 15:12, 12 wrz 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)

Ewa znasz nazwę tej stalowo-niebieskiej byliny?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 15:52, 12 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Rench, Reniu, dziękuję

Agania napisał(a)

Ewa znasz nazwę tej stalowo-niebieskiej byliny?


To jest chyba Macleaya microcarpa Jesli sadzić, to tylko na wiosnę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nicol21 08:13, 18 lis 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Anda, oo popatrz się, nie wiedziałam że byłaś, ale powiem Ci że i ja tam byłam w ramach Rotary Garden drugiej edycji w Belgii.
Mówisz że niewielki spadek.... spory on tam był .
Właściciele mówili, ze to był nieużytek, zapuszczony jakies 20 czy 30 lat temu i oni się zdecydowali na budowę. dom jest w miarę młody. Nie pamiętam już w metrach ale różnica w poziomie jest spora.

Ogród zwiedzałam 27go maja, róże jeszcze nie szalały - a szkoda, ale i tak było rewelacyjnie.

Znalazłam zdjęcie z broszury z nazwą i adresem ogrodu: Chemin du Champ Mahau 10, 1470 Bousval, Belgia.



i parę fotek z ogrodu, szkoda że już na nim padła mi bateria....
więcej zdjęć z różnych ogrodów w linku z mojej stopki - ostatni link jest z Rotary Gardens.


i te super lustra...szkoda że lawenda jeszcze nie kwitła.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Anda 10:58, 18 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Byłam tam w połowie czerwca, czyli jakoś 2-3 tygodnie po tobie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies