Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Efektowne wejście z kulkami

Pokaż wątki Pokaż posty

Efektowne wejście z kulkami

MagdiCZ 15:44, 30 cze 2018


Dołączył: 26 cze 2018
Posty: 132
Nowy dom, nowe wejscie, nowy zielony zozdzial w moim zyciu...
Chodzi o wejscie. Posadzilam kulki bukszpanowe z lawenda.
Od moich doradczyn (ktore doradzily mi zalozyc ten watek - dziekuje kochane!!!) dowiedzialam sie ze jednak ta lawenda i za gesto i za blisko kulek.

Wyglada ladnie, ale jednak czekos brakuje. Co by tu dodac? Lubie klasyke i artystyczny lad Ta rabatka z drugiej czy zda waszym zdaniem egzamin? ona jest dosc waska, a ja tam ta lawende i kulki upchalam. Mysle ze nie uda mi sie symetrycznosci obu stron zachowac, bo na tej lewej rabatce nie ma miejsca. Ale moze wcale tak byc nie musi? Prosze o rade i z gory - DZIEKUJE tysiackrotnie.


Zapomnialam dodac - jestem poczatkujaca ogrodniczka na poczatkujacym etapie prob i bledow i kupowania bez opamietania roznych zielonych pieknosci, nieraz zupelnie bez sensu (ale takie ladne w sklepie. hmm).

____________________
Magdalenka i zielone wariacje
yolka 16:02, 30 cze 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dla lawendy mało miejsca, powinna mieć całość rabaty dla siebie a kulkom trzeba byłoby poszerzyć rabatkę, szkoda bo zasłoni Ci piękne jasne kafle
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies