Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Weryfikacja opinii ws. wycinki drzew

Pokaż wątki Pokaż posty

Weryfikacja opinii ws. wycinki drzew

Pet5 18:45, 14 lip 2018

Dołączył: 14 lip 2018
Posty: 2
Witam.
Otrzymałem z Urzędu Miasta skan opinii sporządzonej przez firmę zatrudnioną przez dzierżawcę działki miejskiej na której wycięto drzewa na co zgodę wyraził Urząd Marszałkowski. Wg. mnie drzewa były zdrowe i nie było potrzeby ich wycięcia. Szukam fachowca, który rzuciłby okiem na tą opinię i orzekł czy została ona wykonana prawidłowo zgodnie z zasadami sztuki.

Z pozdrowieniem.
Piotr
Gardenarium 12:32, 15 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Raczej nie u nas szukaj takiego fachowca a w kancelarii prawnej. To w końcu weryfikacja opinii wydanej przez Urząd.


Otrzymałem z Urzędu Miasta skan opinii sporządzonej przez firmę zatrudnioną przez dzierżawcę działki miejskiej na której wycięto drzewa na co zgodę wyraził Urząd Marszałkowski

Firmę zatrudnioną, ale do czego, do wycięcia?... czy do sporządzenia opinii?? Niejasno się wyraziłeś
Z urzędem raczej tutaj nikt nie będzię konkurował i go sprawdzał.
Raczej do prawnika się zwróć co możesz zrobić w tej sprawie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pet5 18:05, 15 lip 2018

Dołączył: 14 lip 2018
Posty: 2
Gardenarium napisał(a)

Firmę zatrudnioną, ale do czego, do wycięcia?... czy do sporządzenia opinii?? Niejasno się wyraziłeś

Dzierżawca zatrudnił firmę do sporządzenia opinii oceniającej stan drzew.
Na jej podstawie wydano decyzję o wycince. Ergo chodzi mi o weryfikację opinii 'dendrologicznej' a więc poszukuję fachowca 'od drzew' a nie prawnika.Pozdrawiam.
Gardenarium 19:24, 15 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
To szukaj gdzie indziej, u nas dendrologów nie ma.
Oceny stanu drzewa można dokonać gdy drzewo rośnie, a nawet leży, skoro wycięto to już po robocie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies