Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :)

monteverde 23:46, 29 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja miałam szczęście i w tym roku też u nich zamówiłam,a dzisiaj kupiłam 5 krzaków róż)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
shrekol 12:26, 30 sty 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
anna_zochowska napisał(a)
po OBI rośliny chorują,a zobacz Florini.pl, tam maja duży wybór wszystkiego


Aniu mam dwie hortensje z OBI i jestem z nich bardzo zadowolony, przetrwały dwa sezony bez chorowania. Patrzyłem na polecaną przez Ciebie firm Florini.pl widzę, że ona rzut beretem ode mnie ale chyba prowadzą tylko sprzedaż wysyłkową a ja jednak wolę zobaczyć co kupuję i mieć wybór W łodzi mam duże centrum ogrodnicze "Tracz" zaprzyjaźnioną szkółkę z bylinami i roślinami skalnymi, w której oferują dużo ciekawostek i nowości dla tego wolę realne kupowanie niż przysłowiowego "kota w worku"
____________________
Danusza 12:34, 30 sty 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
a co z hortensją Cameroun i quercifolia Blue Bird ??
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
monteverde 15:06, 30 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
słyszałam o "Traczu",fajnie jak mają duży wybór i nie wygórowane ceny,ja też lubię widzieć co kupuję,niemniej jednak bywa ,że kupuję nawet na allegro,wszystko zależy od uczciwości sprzedawcy,pozdrowionka))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 17:49, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak bardzo chcemy coś mieć to i przepłacamy, bo nie ma innego wyjścia. Ale to z własnego wyboru.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 19:40, 30 sty 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
anna_zochowska napisał(a)
słyszałam o "Traczu",fajnie jak mają duży wybór i nie wygórowane ceny,ja też lubię widzieć co kupuję,niemniej jednak bywa ,że kupuję nawet na allegro,wszystko zależy od uczciwości sprzedawcy,pozdrowionka))


Odnośnie cen to różnie w Traczu bywa jedne ceny normalne drugie powalają na kolana ale jak to napisała Danusia

gardenarium napisał(a)
Jak bardzo chcemy coś mieć to i przepłacamy, bo nie ma innego wyjścia. Ale to z własnego wyboru.


Jak coś wpadnie w oko to nie patrzymy na ceny
____________________
monteverde 19:46, 30 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
święta prawda)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 21:24, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Widze, że wszyscy tak mamy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 21:43, 30 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Czy są hortensje na słoneczne stanowiska?(chodzi mi o ogrodowe)
____________________
U Matki
Gardenarium 21:46, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak ma dużo wody to uda się, ale będzie więdła w południe i upalne dni.
Ja nie znam typowej odmiany na słońce
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies