Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Hortensja Limelight/Anabelle

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensja Limelight/Anabelle

waska 13:48, 12 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
tak się rozpedzilam w tym roku z "patyczkami" za zastanawiam się czy tawule można tak namnozyc
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Matka 13:51, 12 mar 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Chyba tak, chociaż mi lepiej szło ukorzenianie w lipcu, sierpniu z wierzcholkowych przyrostówteraz patyki wszystkie powyrzucalam-nic nie puściło
____________________
U Matki
Jagna 17:44, 12 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
waska napisał(a)
tak się rozpedzilam w tym roku z "patyczkami" za zastanawiam się czy tawule można tak namnozyc


ja w zeszłym roku tawułkę wsadziłam w ziemię i czekam na efekt. Sądze że będzie ok bo 2 lata temu z kolei ukorzenił mi sie petyczek który wsadziłam od tak nichlujnie.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
hanka_andrus 17:49, 12 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja zimą wsadziłam patyczek tawuły ,jako podpórkę pod fuksję....i ukorzenił się,ma listki,Jak bardziej się ociepli wysadzę na rabatę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Jagna 18:07, 12 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
moja jeszcze nic nie pokazała, ale w sumie nic mi sie jeszcze nie zazieleniło,
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
anula_wn 19:36, 12 mar 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
hehe, dlaczego to co wsadzane ot tak sobie rośnie, a to nad czym chychamy i dmuchamy ...nie zawsze....?
a co do trawuł, to one chyba łatwe są, a więc i łatwo się ukorzeniają (chyba)
____________________
anula mój mały raj na ziemi
waska 22:17, 12 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Ją mam już dwa rodzaje pecherznicy i derenie z listami na parapecie.
dziś wsadzilam tawulke zobaczymy.

W tym roku to już zrobię inaczej rok temu wszystko mi zmarło w maju po tym śniegu.
Teraz wszystko jest w osobnych doniczkach i do ziemi pójdzie w połowie maja .
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Gardenarium 21:48, 15 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dobrze robicie. Rozmnażanie we własnym zakresie jest jedynym sposobem na bezpłatne pozyskanie roślin. U mojej mamy prawie wszystkie żywopłoty z bukszpanów mama rozmnażała w namiocie.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/267-ogrod-babci-jasi

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
waska 21:49, 16 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Wiesz Danusiu tak sobie myślałam że owszem oszczędza się ale mnie to wciagnely chyba czuje satysfakcję że to moja roslinka.
Coś mi jedne listki brazowieja albo slonko popazylo albo giną
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Lumena 22:07, 23 sie 2013

Dołączył: 20 kwi 2013
Posty: 3
Witajcie.

Dzięki artykułom o hortensjach zakochałam się bezgranicznie w limelight na pniu i takową zamierzam zakupić. Chcę żeby była centralnym punktem na mojej rabacie, ale pomóżcie proszę w doborze towarzystwa dla niej. Z czym będzie się ładnie komponować? Wyczytałam że trawy ozdobne, ale jakie konkretnie? Co jeszcze? Będę wdzięczna za podpowiedź
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies