Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

kaisog1 08:38, 01 wrz 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Weteranką zakupów tam jest chyba Monteverde Z tego co dziewczyny piszą rośliny mają bardzo ładne
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
GabiK 09:07, 01 wrz 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Kupowałam we Florini, już 3 razy. Jestem zadowolona.
Wszystkie rośliny zdrowe, całkiem spore. Też skusiły mnie ich żurawki. Kupiłam ponad 20 sztuk i wszystkie ładnie wyglądają i ładnie rosną.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Basiaw 09:31, 01 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
GabiK napisał(a)
Kupowałam we Florini, już 3 razy. Jestem zadowolona.
.


No to już czuję jakoś lżejszy portfel...
____________________
Nasz mały, zielony świat
Sebek 16:06, 01 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Sylwia - Syla też kupiła wiele żurawek
Były świetnie zapakowane i dotarły w stanie nienaruszonym. Aczkolowiek były małe - teraz są już ogromne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Basiaw 08:18, 02 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Chciałabym Was zapytać o jeszcze jeden sklep. Trafiłam tam, bo szukam styraka japońskiego, mój mąż zakochał sie w tym drzewie a w mojej ukochanej szkółce nie ma tego drzewa, więc szukam możliwości zakupu przez internet.
Znalazłam go tutaj:
http://futuregardens.pl/styrak-japonski.html

Cena do przełknięcia, w końcu o prezent chodzi, tylko czy ktoś zna ten sklep? A może gdzieś indziej, w sprawdzonym sklepie trafiliście na to drzewo?

____________________
Nasz mały, zielony świat
GabiK 09:15, 02 wrz 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Basiu, z nimi dużego doświadczenia nie mam. Kupiłam tam 2 hortensje, przyszły bardzo ładne, dobrze rozkrzewione. Endless Summer u nich kupiłam za 60 zł, a w jedynej pobliskiej szkółce gdzie były, chcieli za nie 150 zł.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Basiaw 13:10, 02 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Dzięki Gabrysiu za odpowiedź. Cenowo tez chyba wyglądają korzystnie, bo i Twoje doświadczenie na to wskazuje i jeśli rośliny są tak wyrośnięte jak podają w opisach, to są warte tych cen.
W styraku mąż się zakochał od pierwszego wejrzenia Zobaczył to drzewo w prywatnym ogrodzie naszej pani "szkółkowej" i wpadł jak śliwka w kompot. Niestety, w tej naszej szkółce pani nie ma sadzonek styraka, więc szukam w necie. Przy okazji wpadła mi w oko akebia i tak sobie kombinuje, że jakby tak przy pergoli posadzić styraka, po pergoli puscić akebię, obok ten nasz suchy strumyk, mostek, może to się razem ładnie skomponuje?
____________________
Nasz mały, zielony świat
monteverde 02:14, 03 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Florini , można kupować , dużo u nich kupuję, solidna firma, FutureGardens też polecam, Izabela Cieszyńska też, a na allegro pelagia_pl i gumis2216, Syzyf, nasiona pomidorów, salat bardzo solidna osoba, na 10 nasion pomidora wszystkie wychodzą, mam jeszcze ich trochę pytajcie to będę szukała w komentarzach i odpowiem

nie polecam na allegro ekonatura, oszukuje, suszy własne nasiona, nic nie kiełkuje, z hyzopem różnie bywa, widać nie kontrolują dobrze swoich pracowników , rośliny często nie zabezpieczone i nie podlane, cebule kwiatowe ta sama historia, złożyłam teraz reklamację, odpisali ,że doślą wszystko co mi nie zakwitło, i co nie przyszło,a co kupiłam, lubią robić "zamianki", dopiero widać jak rośliny kwitną
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 12:09, 03 wrz 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
.... ja polecam multifiori -bardzo solidny sprzedawca a i radą służą Mają fajny wybór clematisów, rh i innych pnączy
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 21:56, 03 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
kupiłam u nich trochę clematisów i Rh, za drogo trochę mają, ale ujdzie też polecam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies