Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do mojego małego raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do mojego małego raju

kubi2000 22:53, 19 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
a mała daje Ci poogrodzić?
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Janet 22:55, 19 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
martika napisał(a)
Witaj Zaneto, wpadam z rewizytą. Dzięki za kibicowanie mojej rabatce, a i u ciebie zmiany postępują....tak jak sobie pospacerowałam. Też spore pole do popisu. Obwódka z bukszpanu bedzie całkiem fajna. będę wpadać, choc w projektowaniu i we wszystkim co z ogrodnictwem to jestem początkująca

Hej, dzięki za odwiedzinki Zapraszam częściej. A z ogrodnictwa i projektowania to ja też jestem początkująca
____________________
Janet 23:02, 19 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
kubi2000 napisał(a)
a mała daje Ci poogrodzić?

Wiesz co, ja najczęściej uciekam do ogródka jak młoda śpi albo jak M wraca z pracy. Przekazuję mu wtedy dzieci pod opiekę, no musi być przecież równouprawnienie Czasami pakuję ją do spacerówki i wychodzę pogrzebać. Teraz mała lubi być w ruchu, zaczęła raczkować więc nie chcę by się za długo kisiła w spacerówce No a młody z racji że mama na wychowawczym,wakacje spędza w domu więc i jego muszę mieć na oku.
A Twoje maluchy? U babci siedzą jak działasz w ogródku?
____________________
kubi2000 23:14, 19 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
wiesz na razie na macierzyńskim jestem. Jednak Kuba chodzi do tego przedszkola domowego, on w domu głupieje hehehee. No i przyzwyczaja się do przedszkola, bo od września do normalnego idzie. Tak więc jeśli młodszy mi da to w dzień coś dłubię, ale ostatnio bardzo mało śpi więc za dużo nie robię. A po południu już wcale. Kuba to plachender, od razu do babci biegnie. No a ja z małym. Tom kończy ogrodzenie więc wymiguje się od opieki nad dziećmi
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Janet 23:20, 19 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
kubi2000 napisał(a)
wiesz na razie na macierzyńskim jestem. Jednak Kuba chodzi do tego przedszkola domowego, on w domu głupieje hehehee. No i przyzwyczaja się do przedszkola, bo od września do normalnego idzie. Tak więc jeśli młodszy mi da to w dzień coś dłubię, ale ostatnio bardzo mało śpi więc za dużo nie robię. A po południu już wcale. Kuba to plachender, od razu do babci biegnie. No a ja z małym. Tom kończy ogrodzenie więc wymiguje się od opieki nad dziećmi

Hubi też, to chyba z nadmiaru czasu A gdzie jest domowe przedszkole?
____________________
kubi2000 23:24, 19 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
ja akurat oddaje go na mazurską do maluszkowa. Fajna babeczka, chyba młodsza od nas. Pilnuje razem z mamą. Po czasie okazało się że mamy wspólną rodzinę
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 23:32, 19 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Dobra Żanetko uciekam spać A chciałam jeszcze napisać, że Twoje dzieciaczki są do siebie podobne, choć mała bardziej do Ciebie niż do Szymona
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Janet 23:32, 19 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
kubi2000 napisał(a)
ja akurat oddaje go na mazurską do maluszkowa. Fajna babeczka, chyba młodsza od nas. Pilnuje razem z mamą. Po czasie okazało się że mamy wspólną rodzinę

Widzisz jaki ten świat mały A od września gdzie będzie chodził?
Tom sam się męczy z ogrodzeniem?
____________________
kubi2000 23:34, 19 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
od wrzesnia na zieloną. Ale też miałam meksyk z tymi przedszkolami. Ale to na priv bardziej niż na forum. Tom to ogrodzenie to robi od zeszłego roku. I dzisiaj miał już kończyć ale zabrakło biedakowi 6 m druta! hehehheheh
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 23:35, 19 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
A TY jesteś mobilna w ciągu dnia?
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies