Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Hortensje

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensje

Gardenarium 20:35, 25 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Otrzymałam prośbę o sadzonki.

Och,
przeczytałam jednym tchem wszystko co Pani napisała o hortensjach, mam
dość duży ogród jednak nikt w domu nie ma zamiłowania do kwiatów a ja
ciągle je sadzę i wśród nich odpoczywam. Od niedawna jestem pod
urokiem hortensji jednak kwiaty te są dość drogie więc mam pytanie czy
ktoś mógłby mi podarować parę sadzonek? będę niezmiernie szczęśliwa .
goraco pozdrawiam ewa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GabiK 21:25, 25 sie 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ewo, a skąd jesteś? Ja mam jedną hortensję ogrodową w doniczce, której nie będę wsadzała do gruntu. Po przekwitnięciu byłaby do wyrzucenia, chętnie więc oddam. Tylko musiałabyś z okolic Warszawy odebrać ją.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Matka 21:31, 25 sie 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Jak moje się rozrosną(a dopiero wsadziłą w ziemię)to też z chęcią się podzielę-chciałabym się w końcu zacząć odwdzięczać za Waszą dobroć!!!
____________________
U Matki
Pszczelarnia 08:38, 26 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bogda, jesteś niesamowita!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
abiko 14:59, 13 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
GabiK napisał(a)
Ewo, a skąd jesteś? Ja mam jedną hortensję ogrodową w doniczce, której nie będę wsadzała do gruntu. Po przekwitnięciu byłaby do wyrzucenia, chętnie więc oddam. Tylko musiałabyś z okolic Warszawy odebrać ją.


GabiK a może spróbuj. Ja swoją zwykłą ogrodową zakopałam przed nadejściem zimy razem z doniczką i otuliłam włokniną. I przeżyła! I jeszcze na wiosnę miała piękne - choć jest mała- kwiaty z których zrobiłam wczoraj wianek na drzwi Zobaczymy co będzie w tym sezonie. A..jeszcze się dołączę, jakby ktoś się chciał pozbyć nadmiaru hortensji też poproszę..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies