Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Obserwowanie wątków

Pokaż wątki Pokaż posty

Obserwowanie wątków

agnieszka_m 20:11, 24 lip 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Mam taki problem od rana nie przychodzą mi żadne powiadomienia o postach w moim wątku i w wątkach zaznaczonych do obserwacji. Sprawdzałam i posty w zaznaczonych do obserwacji nowe były a ja nie mam powiadomienia
____________________
Mój mały ogródeczek :).
eliza3 20:18, 24 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Też zgłaszam brak powiadomień od rana.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Gardenarium 20:38, 24 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Adminowi zgłosiłam, ale ja się nie znam. Czekam co odpowie. Wszyscy nie mamy powiadomień.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mary 22:41, 14 paź 2015


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Chciałabym prosić o pomoc w dodaniu artykułu do obserwowanych. Próbowałam dodać już kilka artykułów do obserwowanych, ale mi to nie wychodzi. Nie wiem, co robię źle.

Np. wybieram artykuł
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/473-ostatnie-ognie-jesieni-w-ogrodzie
i
zaznaczam na dole strony pole wyboru:
Powiadom mnie o nowych komentarzach w tym artykule

Po zaznaczeniu pola artykuł nie pokazuje się w obserwowanych artykułach.

Dla wątków nie mam tego problem. Wykorzystałam opcję u góry strony "Dodaj do obserwowanych".
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Basilikum 19:32, 18 paź 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21731
zeby ta opcja zadzialala musisz napisac komentarz a przed wyslaiem nie zapomniec odptaszkowac okienka -Powiadom mnie o nowych postach w tym wątku
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mary 22:59, 18 paź 2015


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Dziękuję za podpowiedź.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
madlen 20:30, 21 mar 2016

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Witam , ja natomiast dodałam zapytanie w jakimś wątku ale nie pamiętam w jakim - jak mogę go odnależć ( ten wątek )
Mary 22:38, 21 mar 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Jeśli pamiętasz przynajmniej fragment tekstu Twojego pytania to możesz spróbować wyszukać po tekście.
Powyżej nazwy wątku masz pole do wpisania tekstu. Po wpisaniu tekstu wybierz "Pokaż posty".
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Gardenarium 22:56, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
madlen napisał(a)
Witam , ja natomiast dodałam zapytanie w jakimś wątku ale nie pamiętam w jakim - jak mogę go odnależć ( ten wątek )


Ja wiem, jest dużo prostszy i skuteczniejszy sposób, szukasz po wyszukiwarce postów wstawiając nazwę użytkownika.

Proszę bardzo: madlen i pokaż posty (a może wątki? jeśli szukasz wątku.)

http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=%E2%9C%93&q=madlen&search_in=posts&commit=Szukaj

A odnośnie berberysu o który pytałaś, to z mojej realizacji, berberys nazywał się Red Pillar i miał 3 lata.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lilia 09:14, 17 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Witam, od wczoraj nie pojawiają się żadne informacje o nowych postach, to znaczy nie ma plusików przy powiadomieniach. Nie mam pojęcia, co może być przyczyną i nie wiem, jak sobie z tym poradzić?
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies