Gdzie jesteś » Forum » Dekoracje ogrodowe, świąteczne i okolicznościowe » Czy można ubrać dąb?

Pokaż wątki Pokaż posty

Czy można ubrać dąb?

kminek 08:39, 16 lis 2018

Dołączył: 16 lis 2018
Posty: 2
Witam wszystkich. Zupełnie nie znam się na roślinach, dlatego zwracam się po poradę do ekspertów. Na 100-lecie odzyskania niepodległości przy naszej szkole został posadzony dąb. Przed nami setna rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego i z tej okazji chciałabym z uczniami zrobić mu na pień otulacz na szydełku w barwach narodowych. Czy można taki otulacz z wełny zostawić na całą zimę? Czy to będzie bezpieczne dla drzewa?
Będę wdzięczna za każdą radę.
Gardenarium 09:01, 16 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak, to się nazywa Yarn Bombing, pokazywałm kiedyś takie drzewo, a tutaj są przykłady

Link

Przenoszę do dekoracji.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:03, 16 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tutaj link do naszego wątku https://www.ogrodowisko.pl/watek/1139-yarn-bombing-ubieranie-drzew-wloczka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kminek 12:23, 16 lis 2018

Dołączył: 16 lis 2018
Posty: 2
Tak, wiem jak to się nazywa. Pytałam czy nie zaszkodzę drzewu. Doczytałam, że moje obawy pokrywają się z obawami hanka_andrus. Dziękuję za przekierowanie do wątku. Zdecydowałyśmy, że otulacz zdejmiemy zaraz po Nowym Roku.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies