Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Jardins Amoena

Pokaż wątki Pokaż posty

Jardins Amoena

Anda 10:09, 19 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
nicol21 napisał(a)
Kolejny rewelacyjny ogród. musze obczaić adres. Wpisałam już na listę chciejstw fajnie że wejście jest w miarę tanie . i fajnie że mają dni otwarte w różnych sezonach


Obejrzyj jego program telewizyjny. Ciekawa jestem, czy Ci się spodoba. Ja nie mogę, bo nie mówię po francusku

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:10, 19 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Agania napisał(a)
I dla mnie ogród bardzo ciekawy...a od strzępiastokorego nie mogłam oderwać oczu


Miał tam trochę interesujących drzew Mnie spodobało się połączenie strzępka z alstroemerią

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:12, 19 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Gardenarium napisał(a)
Ja też szykuję się na ekspansję Belgii, nawet kiedyś mi przysyłali ogrody otwarte, ale zaprzestałam prenumeraty, szkoda, czas odświeżyć ..

Dzięki za pokazywanie nowych ogrodów wartych odwiedzenia
Okno widokowe, kamienna misa do wody, mega wysoka rabata pod koniec realcji. Wszystko świetne.


Bardzo się cieszę, że ogród Ci się spodobał Belgia warta jest zwiedzenia. Taka mała, a tak różnorodna.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardenarium 10:12, 19 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Anda napisał(a)



Może warto byłoby w takim oknie włożyć szybę? Wtedy zwierzęta by nie wchodziły.


Proponowałabym nie szybę, a raczej może artystyczną kratę wykonaną przez kowala? Tutaj jest ważny oddech, otwarcie na ogród Szyba chyba by to zamknęła jednak.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margarete 15:57, 22 lis 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anda ale cuda pokazujesz
Podglądam tylko teraz tak na szybko z telefonu ale wieczorem usiądź z herbatka gorącą i będę podróżować twoim śladem
Piękne miejsce i nie tak jakoś kosmicznie daleko - może kiedyś i ja tam dotrę w swoich ogrodowych podróżach...
Dzięki za relację
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies