Gdzie jesteś » Forum » Ekologiczna uprawa ogrodu » Impregnat na podwyższone skrzynki na warzywa

Pokaż wątki Pokaż posty

Impregnat na podwyższone skrzynki na warzywa

ania_ch 08:31, 17 mar 2019

Dołączył: 08 mar 2019
Posty: 8
Postanowiłam że zacznę przygody z podwyższonym grządkami. Kupiłam deski i zaimpregnowałam z dwóch stron impregnatem Drewnohrom taki jaki mi został po malowaniu domku. Niestety dopiero po malowaniu doczytałam w internecie żeby malować tylko ekologicznym, gdyż te zwykłe są trujące.

Co ja narobiłam, jestem załamana, czy to wejdzie w glebę?
Zaznaczę że środek chcę wypełnić grubą folią kubełkową więc w zasadzie nie będzie styczności z ziemią? jedynie od zewnątrz. Bardzo proszę o radę, czy może pomalować jakimś jeszcze ekologicznym na to, czy to ma sens?
Gardenarium 10:01, 17 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wybij od środka membraną aby ziemia nie miała styczności z drewnem i nie panikuj. Nic się nie stanie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ania_ch 16:51, 17 mar 2019

Dołączył: 08 mar 2019
Posty: 8
Dziękuję, może już panikuję za bardzo ale trochę się przestraszyłam że taką gafę popełniłam, pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies