Gdzie jesteś » Forum » Trawnik » Trawnik samozagęszczający

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawnik samozagęszczający

ePasjonat 01:20, 06 kwi 2019

Dołączył: 06 cze 2018
Posty: 11
Dzień dobry,

chciałem zapytać o ten produkt, brzmi idealnie, czy to nie kłamstwo? Posiałem trawę Barenburga ale wydaje mi się, że zrobiłem błąd, proszę o ocenę. Wszędzie widzę reklamy tych produktów, dużo zainwestowano w kampanie reklamowe, to wzbudza moje podejrzenia [trawnik samozagęszczający]
marcin544 07:15, 06 kwi 2019

Dołączył: 11 cze 2015
Posty: 131
ePasjonat napisał(a)
Dzień dobry,

chciałem zapytać o ten produkt, brzmi idealnie, czy to nie kłamstwo? Posiałem trawę Barenburga ale wydaje mi się, że zrobiłem błąd, proszę o ocenę. Wszędzie widzę reklamy tych produktów, dużo zainwestowano w kampanie reklamowe, to wzbudza moje podejrzenia

A mi sie wydaje ze to slowo samozageszczenie to chwyt reklamowy sklad zycica kostrzewa rozlogowa i wiechlina lakowa wyprodukowane przez barenburg dla substrala. Ze niby specjalne wybierane nasiona.A SWISTAK siedzi i wybiera nasionka buhaha
Gardenarium 09:38, 07 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na wygląd trawnika ma wpływ mieszanka nasion (jakie), podłoże (żyzne i dobrze uprawione) i późniejsza pielęgnacja. Nie ma niestety cudów, że posiejesz i się zrobi ładnie. Ten niby samozagęszczający też wyginie, gdy zaniedbasz trawnik
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
domiiiniika 10:44, 03 lip 2019

Dołączył: 03 lip 2019
Posty: 13
Czyli nie istnieje trawa samozagęszczająca się?
Gardenarium 16:26, 12 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ależ pytanie, a istnieje zupa samogotująca się?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies