Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Oregano, czyściec, poziomki, żurawka - za runiankę, tiarellę, jeżówkę, naparstnicę, świecznicę

Pokaż wątki Pokaż posty

Oregano, czyściec, poziomki, żurawka - za runiankę, tiarellę, jeżówkę, naparstnicę, świecznicę

kachat 10:36, 21 maj 2019


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Mam duże ilości oregano (około 4m2), które sieje mi się wszędzie jak szalone, oraz sporo czyśćca wełnistego (siewki i dorosłe rośliny), poziomki, które do mnie przyszły z lasu za płotem i się mocno rozgościły, mogę te dać odrobinę rozłogów barwinka mniejszego albo siewki brzóz (wys. ok. 30-40cm). Mam też parę żurawek rozmnożonych ale dość małych, o kolorze liści bordowym lub srebrzystym.

Chętnie przyjmę duuużo runianki japońskiej oraz tiarellę sercolistną, jeżówkę purpurową lub żółtą, świecznicę (o zielonych liściach) i naparstnicę

Jestem z Warszawy.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
ziele 23:51, 21 cze 2019


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Mam świecznicę; oddam 1 lub 2 duże bryły. Raczej nie chciałabym wysyłać. Czy z W-wy do Suwałk jechać możesz przez Kętrzyn? Ale to juz chyba jesienią lub późnym latem?
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
kachat 16:01, 22 lip 2019


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Hej, dopiero teraz zajrzałam, jakoś przegapiłam powiadomienie o odpowiedzi Przez Kętrzyn to raczej ciężko, dość mocno nie po drodze, choć chcieliśmy pojechać któregoś dnia z działki pod Giżycko po puszczy połazić, ponoć piękna. Ale i tak daleko do ciebie Ale dziękuję!
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Alfaro 11:41, 25 lut 2020

Dołączył: 09 lut 2014
Posty: 40
Jeżeli jestes z Warszawy i w okolice Jońca Tobie po drodze, to naparstnicy mam opór
A czyscia chętnie przytulę


jak by co to powiedz tylko kiedy, w zasadzie każdy weekend jestem w domu.


Michal
____________________
Niemozliwe to jest zrobić jajko z jajecznicy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies