Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam spod Sedlec :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam spod Sedlec :-)

bzowababulenka 16:01, 28 lip 2019

Dołączył: 28 lip 2019
Posty: 1
Od kilku lat jesteśmy z mężem właścicielami dużego starego zaniedbanego siedliska. Chciałabym by powstał tam piękny ogród. Naszą główną bolączką jest żółty piach na podwórku liczącym prawie hektar ziemi. W miejscu odkrywki do głębokości 3 metrów nadal piach. Studniarze na głębokości 100m nie znaleźli wody na podwórku. W odwiercie po piachu na głębokości 8m zaczyna się glina i nie kończy na 100. Dopiero kopiąc 100m dalej udało się złapać trochę wody podskórnej na głębokości 24m. W dole poniżej naszego siedliska są wilgotne łąki, które ciągle drenują rolnicy, bo twierdzą, że mają za mokro. Mimo to się nie poddaję. W tym roku z odwiertu będziemy prowadzili rury. Mam nadzieję, że tak doświadczone grono osób jakie jest na tym forum wesprze mnie swoją wiedzą i spełni się nasze marzenie o pięknym ogrodzie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich kochających rośliny,
Gardenarium 09:08, 29 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, ja też obok małego ogrodu który mam od 20 lat, tworzę nowy ogród na 3 ha. Obserwuj wątek Ogrodowisko - ogrody pokazowe. Znajdziesz tam wiele wskazówek jak robić ogród na takiej powierzchni
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies