Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

violaskom 17:45, 19 cze 2022


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Piękne dalie, czy to te zamawiane w tym roku? U mnie nawet nie są bliskie pokazania świata. Chyba za późno je wsadziłam i miały za sucho. Czekam na deszcz.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
ewsyg 21:10, 19 cze 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11655
antracyt napisał(a)
i woda w zbliżeniu
W końcu udało mi się podpatrzeć przepoczwarzenie ważki Trwa to długo, podglądałam z przerwami, bo bym się udaru nabawiła. Na zdjęciach są 2 ważki w różnych stadiach. Ta susząca skrzydełka ostatecznie odleciała
Bardzo chciałabym jeszcze zobaczyć, jak poczwarka wychodzi na powierzchnię.



Rewelacja !!!!

dla takich atrakcji można siedzieć cały dzień.

U mnie ważki chętnie dzieci robią i na tym koniec. Mam nadzieję, że doczekam się takich widoków.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Magara 23:41, 19 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7072
antracyt napisał(a)

Nie chcę Cię martwić, ale wydaje mi się, że pączki daliowe po cięciu już się nie rozwijają.

Wychodzi na to, że masz rację - nie ruszyła nic a nic One takie hrabiny obrażalskie są? Niech ja kota dorwę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kokesz 09:16, 20 cze 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6693
violaskom napisał(a)
Piękne dalie, czy to te zamawiane w tym roku? U mnie nawet nie są bliskie pokazania świata. Chyba za późno je wsadziłam i miały za sucho. Czekam na deszcz.


Moje tak samo...nic nie wzeszło
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
jolanka 09:25, 20 cze 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Też bym tak jak Ty siedziała i podglądała te ważki, a jeszcze udało Ci się zrobić im zdjęcia
Że tez natura takie różności wymyśliła,
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
antracyt 09:27, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11950
violaskom napisał(a)
Piękne dalie, czy to te zamawiane w tym roku? U mnie nawet nie są bliskie pokazania świata. Chyba za późno je wsadziłam i miały za sucho. Czekam na deszcz.

W nocy padało i spora burza przeszła, ale jeszcze kilka dni deszczowych by się przydało. U Ciebie pewnie też.
Część dalii to nówki, a część z lat poprzednich. Jako pierwsze zakwitły Verrone's od Ciebie Jest też sporo nawet bez pąków i dobrze, jak dla mnie nie muszą się spieszyć.
Wczoraj, wszystkie na poletku przy truskawkach, dostały prowizoryczne podpórki, bo wiało koszmarnie i bałam się czy ich nie połamie.
Te są stare:
Mikayla Miranda

kaktusowa nn

Sylvia

Jowey Winnie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:45, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11950
A to nówki:
Carma Corona

Black Narcissus z pomyloną Jennifer's Wedding w tle. Wydaje mi się, że to może być SPOILED
ROTTEN

Tu ona na pierwszym planie, a obok kolejne 2 pomyłki(miał być Mingus Alex i Marble Ball)

i jak na razie ostatnia pomyłka - Franz Kafka wg zamówienia


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:48, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11950
Zgadzają się jeszcze: Jowey Mirella, Wizard of Oz i Matz. Ciekawe jak będzie z resztą.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:52, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11950
jolanka napisał(a)
Też bym tak jak Ty siedziała i podglądała te ważki, a jeszcze udało Ci się zrobić im zdjęcia
Że tez natura takie różności wymyśliła,

Nawet filmik nakręciłam
Udało mi się jeszcze podpatrzeć, jak ważki jeszcze w wodnej postaci atakują muchę, która do wody wpadła. Bardzo zajadłe są i szybkie... za to komarów w tym roku prawie nie odnotowałam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:53, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11950
Kokesz napisał(a)


Moje tak samo...nic nie wzeszło

U Ciebie to chyba jednak wzeszło, ale zostało pożarte przez ślimaki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies