Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 10:21, 22 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Martka napisał(a)
Zuza, przepoczwarzenie ważki zobaczyć, ach, takie zdjęcie to nie lada gratka. Carma Corona bardzo ciekawa
Ja też bym chciała taką sąsiadkę jak Vita, i Vitę też, ale w przyrodzie obowiązują pewne statystyki i rozkłady, także pięknych ogrodów Żal, że Emelie już przekwita. Dopiero natomiast zauważyłam przy tarasie skrzynie z ziołami Piękne!



Okazało się, że ja mam wokół bardzo sympatyczne nowe sąsiadki(pamiętam, jak się tego obawiałam), ale na razie jeszcze nie za bardzo ogrodowe... liczę, że się wkręcą (bo ja gaduła jestem) O ogrodach, prócz Was, mogę jeszcze "porozmawiać" z siostrą, ale ona to jeszcze większa gaduła ode mnie i wychodzi na to, że jej głównie słucham
Skrzynie ziołowe, to jeden z pierwszych elementów ogrodu. Bardzo je lubię, wykorzystuję na maxa. Miejscówkę mają idealną, w pełnym słońcu i pod ręką Trochę się już sfatygowały i wręcz proszą o renowację, ale to najszybciej wczesnowiosenną porą.
Ważki podglądam codziennie, nawet w ostatnie deszcze do nich zaglądałam, dzielnie walczyły z opadami. Naprawdę dużo wylinek po nich zostało. Ciekawe ile jest się w stanie wyżywić w takim małym oczku? Aha, komarów praktycznie w tym roku nie odnotowałam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:27, 22 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Mgduska napisał(a)
Ojej, ja ostatnio wylałam jakieś gluty z ogonem - a co, jeśli to też były ważki??!? Nie lubię, jak mi stoi brudna woda w kastrze, więc starą wylewam pod większe rośliny i napełniam pojemniki czystą, żeby mieć pod ręką wodę do konewki.

uff, sprawdziłam, to chyba jednak były jakieś muchy.

Ja wody nie wymieniam, tylko uzupełniam straty i wyjmuję co jakiś czas nadmiary glonów. Ostatnio zaczęłam się im przyglądać przed wyrzuceniem i nawet jedną poczwarkę ważki z nich wyciągałam.
Jak Twoja Voyage? Moja po zeszłorocznym straszeniu, że się jej pozbędę, nie złapała na razie plamistości i pąków ma całkiem sporo jak na nią
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:10, 22 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Trochę letnich kadrów wrzucę Niestety wysuszony "trawnik" psuje efekt.
Ze szklarni i okolic
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:21, 22 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Łączka i hamakowa
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:35, 22 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Wiejska i okolice

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:42, 22 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Mats, Jowey Winnie, nn i Copperboy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:55, 22 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Lawendowo

Krwiściąg od Andrzeja

i na koniec druga strona
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
violaskom 23:27, 22 cze 2022


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
antracyt napisał(a)
Trochę letnich kadrów wrzucę Niestety wysuszony "trawnik" psuje efekt.
Ze szklarni i okolic


Ale piękne dalie. Co to jest na pierwszym zdjęciu, to liliowe? Jak Ci się podoba agrostemma w trawie? Zadowolona jesteś z efektu?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Magleska 23:42, 22 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
E tam wysuszony trawnik cała reszta na bogato i śliczna i dalie czarujące

dodatkowo miziam futrzaka za uszkiem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basieksp 00:13, 23 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
No dalie piękne podoba mi się jak nazywasz części ogrodu " wiejska i okolice, lawendowo, łączka hamakowa " fajnie muszę u siebie powymyślać jakieś nazwy, podoba mi się taki pomysł
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies