Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 09:56, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
ewsyg napisał(a)


Rewelacja !!!!

dla takich atrakcji można siedzieć cały dzień.

U mnie ważki chętnie dzieci robią i na tym koniec. Mam nadzieję, że doczekam się takich widoków.

Może Twoje żaby zdążą je zjeść zanim się przepoczwarzą?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:05, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Magara napisał(a)

Wychodzi na to, że masz rację - nie ruszyła nic a nic One takie hrabiny obrażalskie są? Niech ja kota dorwę

Panią Foch zostaw już lepiej w spokoju, bo się obrazi na amen
Dalie w pąkach wprawdzie się w wazonie nie rozwijają, ale te w rozkwicie naprawdę długo wytrzymują
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 14:32, 20 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
antracyt napisał(a)

U Ciebie to chyba jednak wzeszło, ale zostało pożarte przez ślimaki


To mnie właśnie zniechęciło do dalii.
Początkowo miałam fuksa, bo w pierwszym roku uprawy dalii wyrosły mi śliczne. W kolejnym roku rozpędziłam się z zamówieniami i nie doczekałam się ani jednego kwiatuszka. Wszystko zostało pożarte przez nagusy.
Twoje pięknie kwitną.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 16:06, 20 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Zuza dalie masz niesamowite -tyle odmian siadła by mi ta Sylvia pomarańczowa

przemiana ważki też ciekawa
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
nicol21 19:13, 20 cze 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Ohhh wow! Dalie już w pełnym rozkwicie?!!!! Piękne je masz! Ja czekam na swoje. Część mi nie wyrosła, część mikrusy, jest też prarę z dużymi pąkami. A ja tu czekam bardzo niecierpliwie!!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
antracyt 19:20, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
A wiesz, że mam wrażenie, że w zeszłym roku część była sporo większa zanim zaczęła kwitnąć. Mam nadzieję, że nadgonią.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:22, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Magleska napisał(a)
Zuza dalie masz niesamowite -tyle odmian siadła by mi ta Sylvia pomarańczowa

przemiana ważki też ciekawa

Sylvia jest wyjątkowo łatwa w obsłudze i wytrzymała. To jedna z moich pierwszych dalii. Co roku fajnie zimuje i nawet jak się kiedyś prawie cała na wietrze połamała, to ładnie odbudowała krzaczek i kwitła dalej Polecam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:23, 20 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


To mnie właśnie zniechęciło do dalii.
Początkowo miałam fuksa, bo w pierwszym roku uprawy dalii wyrosły mi śliczne. W kolejnym roku rozpędziłam się z zamówieniami i nie doczekałam się ani jednego kwiatuszka. Wszystko zostało pożarte przez nagusy.
Twoje pięknie kwitną.

U mnie za sucho dla ślimaków
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 19:52, 21 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Zuza, przepoczwarzenie ważki zobaczyć, ach, takie zdjęcie to nie lada gratka. Carma Corona bardzo ciekawa
Ja też bym chciała taką sąsiadkę jak Vita, i Vitę też, ale w przyrodzie obowiązują pewne statystyki i rozkłady, także pięknych ogrodów Żal, że Emelie już przekwita. Dopiero natomiast zauważyłam przy tarasie skrzynie z ziołami Piękne!


Mgduska 20:01, 21 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ojej, ja ostatnio wylałam jakieś gluty z ogonem - a co, jeśli to też były ważki??!? Nie lubię, jak mi stoi brudna woda w kastrze, więc starą wylewam pod większe rośliny i napełniam pojemniki czystą, żeby mieć pod ręką wodę do konewki.

uff, sprawdziłam, to chyba jednak były jakieś muchy.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies