Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 09:56, 27 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Przekwitają ostróżki.





____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
alinak 09:59, 27 cze 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Mniam mniam -Ale apetyczne fotki.
U koleżanki gipsy boys zawładnął całą rabatą, uważaj . Cudowne róże Ewka -cudowne .
a Roślinka dla mnie nn.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
ZieloneWrota 09:59, 27 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Cudownie, u mnie facelia w tym roku wzeszła marnie, fakt że siana w tamtym roku myśleliśmy że i tak nic nie będzie, za to ogóreczniki i cała reszta mieszanki miododajnej bez zarzutu, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Anda 10:02, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
Ewus, pieknie u Ciebie a widoki rozane cudowne. Napatrzec sie nie moge Teraz to musi pachniec... A Twoja Reine des Violettes to ta powtarzajaca czy ta nie powtarzajaca?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Pszczelarnia 10:02, 27 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Kasya napisał(a)


te fotki to jak dla mnie

lubie pelne rugosy, mam 3 za plotem
gipsy u mnie juz skonczyl moze dlatego ze poludniowa ekspozycja ?
a veilchenblau bardzo chcialam i posadzilam 4 krzaki jedna tylko zakwitla poki co, nie wiem czy pozostale zakwitna w tym roku, moze nie..


Gipsy mają też południową, południowo-zachodnią ekspozycję. Ale u mnie jest wyżej i wszystko troszkę później kwitnie. 'VEilchenblau' kwitnie na ubiegorocznych pędach - może podmarzły jej i dlatego nie kwitnie. A piszesz, że jest młoda.

Kasia, 4 krzaki 'Veilchenblau; - to będzie tunel? U mnie jest busz silnych róż i czasami mam wrażenie, że nie ogarniam tego żywiołu. Zobacz:








____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kasya 10:04, 27 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42795
Pszczelarnia napisał(a)


Gipsy mają też południową, południowo-zachodnią ekspozycję. Ale u mnie jest wyżej i wszystko troszkę później kwitnie. 'VEilchenblau' kwitnie na ubiegorocznych pędach - może podmarzły jej i dlatego nie kwitnie. A piszesz, że jest młoda.

Kasia, 4 krzaki 'Veilchenblau; - to będzie tunel? U mnie jest busz silnych róż i czasami mam wrażenie, że nie ogarniam tego żywiołu. Zobacz:






nie tunel, sa w roznych mijscach daleko od siebie
to tegoroczne sadzonki, to w takim razie nic dziwnego ze nie kwitną
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
tulucy 10:07, 27 cze 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
Pszczelarnia napisał(a)


U mnie jest busz silnych róż i czasami mam wrażenie, że nie ogarniam tego żywiołu. Zobacz:






ale jaki piękny ten żywioł...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sylwia_slomc... 10:14, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
Ewcia u nas po drodze do sklepu kwitnie całe pole faceliowo- rdestowe , masa facelii i ani jednej pszczoły nad nią nie widziałam .....załamało mnie to .....bardzo musi być u nas z pszczołami źle skoro nie przylatują do niej
Ale jak w sobotę robiliśmy z rowem to kilka pszczółek szukało w rowie wody na roślinach takie musiały być spragnione, tylko czemu do oczka nie polecą się napić? byłoby im łatwiej przysiąść na listkach lilii
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:17, 27 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Anda napisał(a)
Ewus, pieknie u Ciebie a widoki rozane cudowne. Napatrzec sie nie moge Teraz to musi pachniec... A Twoja Reine des Violettes to ta powtarzajaca czy ta nie powtarzajaca?


Powtarzająca. A jest jeszcze jakaś inna?



Zapachy cudne, bo kwitną jaśminy jeszcze.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 10:23, 27 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ewcia u nas po drodze do sklepu kwitnie całe pole faceliowo- rdestowe , masa facelii i ani jednej pszczoły nad nią nie widziałam .....załamało mnie to .....bardzo musi być u nas z pszczołami źle skoro nie przylatują do niej
Ale jak w sobotę robiliśmy z rowem to kilka pszczółek szukało w rowie wody na roślinach takie musiały być spragnione, tylko czemu do oczka nie polecą się napić? byłoby im łatwiej przysiąść na listkach lilii


Sylwia, może facelia nie nektarowała już? U nas w tym roku roje są na wszystkim. Owady są bardzo aktywne i silne. W sprawie picia spragnionych pszczół nie wiem.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies