Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

magnolia 14:29, 12 paź 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
wydaje się że fajnie z tymi miłorzębami by mogło być. Co 2 metry- to by były wąskie, odmianowe?
____________________
Pszczelarnia 14:30, 12 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I jeszcze takie z bliska ale też nie z tej strony co trzeba:


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 14:37, 12 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
magnolia napisał(a)
wydaje się że fajnie z tymi miłorzębami by mogło być. Co 2 metry- to by były wąskie, odmianowe?


Nie znam się na odmianach. Danusia pisała na wątku miłorzębowym, że tyle może być. One nie mają "bogatych" gałęzi, żeby tworzyły busz i nie rosną szybo - wiem, bo mam jednego, który dopiero po 4. przesadzeniu pokazuje swoją urodę. Grabów już nie chciałam. A miłorzęby pasują kolorem, nastrojem (kaliny, laurowiśnie).
Może nawet udałoby mi się 3 zmieścić?
Nie byłoby takiego "korytarza powietrznego" nad cisami.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
magnolia 14:43, 12 paź 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
tak, ale zwykłe to po latach jednak drzewa- żeby była widoczna dobrze korona ja bym dała choć 50 cm więcej.
pewnie że tam by pasowały- kolorem, fakturą.
Tylko koronę dość wysoko powinny mieć.
____________________
magnolia 14:45, 12 paź 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ja bym tu wolała nie odmianę fastigiata tylko sam gatunek chyba, choć wjazdu dobrze nie pamiętam
____________________
Pszczelarnia 14:56, 12 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
magnolia napisał(a)
ja bym tu wolała nie odmianę fastigiata tylko sam gatunek chyba, choć wjazdu dobrze nie pamiętam


To ja zrobię zdjęcia za dnia, solidne, poglądowe (szerokie kadry i zmierzę.

Tak sobie obiecuję dokumentować ogród po całości. Ale podświadomie aparat chce fotografować tylko ogólnie ładne i ułożone widoczki.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ewik 15:47, 12 paź 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Pszczelarnia napisał(a)


To ja zrobię zdjęcia za dnia, solidne, poglądowe (szerokie kadry i zmierzę.

Tak sobie obiecuję dokumentować ogród po całości. Ale podświadomie aparat chce fotografować tylko ogólnie ładne i ułożone widoczki.



U Ciebie przecież same ładne widoczki ☺
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
anna_t 16:54, 12 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Pszczelarnia napisał(a)


Ania, dobrze obkop z ziemią i zabierz. Przed zimą możesz im dosypać pierzynkę z liści. Lepiej zabrać od razu i "mieć z głowy".

tak zrobię, pozdrawiam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Gardenarium 17:15, 12 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)


Nie znam się na odmianach. Danusia pisała na wątku miłorzębowym, że tyle może być. One nie mają "bogatych" gałęzi, żeby tworzyły busz i nie rosną szybo - wiem, bo mam jednego, który dopiero po 4. przesadzeniu pokazuje swoją urodę. Grabów już nie chciałam. A miłorzęby pasują kolorem, nastrojem (kaliny, laurowiśnie).
Może nawet udałoby mi się 3 zmieścić?
Nie byłoby takiego "korytarza powietrznego" nad cisami.


Miłorzęby rozbiją podmuchy. Ale musisz ciąć, bo szeroko będą rosły, nawet może się przeplotą. Moje miłorzęby puszczały pietra prawie poziomo. Były blisko siebie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nawigatorka 17:23, 12 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ewus a Ty te rogi bezpańskie masz
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies