Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 15:55, 07 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Ewo, to pewnie z tego zabiegania. Zapomniałaś, że byłaś w spoczynku.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
alinak 08:07, 08 mar 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
magnolia napisał(a)


Bardzo fajnie że się na tym skoncentrujesz!
Ale o szerszych kadrach tez nie zapomnij, bo są ważne, bardzo ważne.





Tak ...ja się też domagam szerszych ujęć. Mam wtedy taką ucztę dla oczu,że......

A co to za gazetka? ja też chcem pooglądać Pszczółkę w fotelu ...wszak to rzadki widok,ogrodnik w fotelu.
Choć, muszę przyznać,że ostatnie lata to u mnie coraz częstszy widok.
Ewa arcydzięgiel nie wychodzi, oj ja nieszczęsna. Wszystko wg. instrukcji zrobiłam,chyba za bardzo się nim cieszyłam. wszystkie kwiatki na wierzchu a on NIET.
czekać?
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Pszczelarnia 18:02, 08 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
alinak napisał(a)





Tak ...ja się też domagam szerszych ujęć. Mam wtedy taką ucztę dla oczu,że......

A co to za gazetka? ja też chcem pooglądać Pszczółkę w fotelu ...wszak to rzadki widok,ogrodnik w fotelu.
Choć, muszę przyznać,że ostatnie lata to u mnie coraz częstszy widok.
Ewa arcydzięgiel nie wychodzi, oj ja nieszczęsna. Wszystko wg. instrukcji zrobiłam,chyba za bardzo się nim cieszyłam. wszystkie kwiatki na wierzchu a on NIET.
czekać?


Pytać Vivę/Margaretkę. Czekać. Margaretce był wzszedł.
Sielskie Życie 4/2017 - jestem w fotelu .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 18:06, 08 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zamiast robić porządki w ogrodzie i pryskać miedzianem, przymierzam gadżety (pod róże "klasztorne" Utersener Klosterose). Ta toczona kula jednak za mała - może zginie pod pnączem.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
vita 18:54, 08 mar 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Kula nie zginie jak będziesz różę przyginać poziomo, dookoła obelisku. Utersener Klosterose ma pędy wiotkie, czy sztywne? Wielkość kuli w mojej ocenie jest proporcjonalna do całości. Obelisk przepiękny, narobiłaś mi apetytu.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
malgorzata_s... 19:53, 08 mar 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Sielskie życie Jak widzę ten tytuł na stojaku w kiosku to zawsze o Pszczelarni myślę Pozdrawiam Ewciu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgataP 19:56, 08 mar 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Pszczelarnia napisał(a)
Zamiast robić porządki w ogrodzie i pryskać miedzianem, przymierzam gadżety (pod róże "klasztorne" Utersener Klosterose). Ta toczona kula jednak za mała - może zginie pod pnączem.



Ja już zrobiłam porządek, ale oprysku jeszcze nie. Może w przyszłym tygodniu.
Jak bym miała takie gadżety też bym z nimi latała
____________________
Z Pszenicznej...
sylwia_slomc... 23:38, 08 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
makadamia napisał(a)
O ile mnie pamięć nie myli, to Toszka kiedyś linkowała do pewnego angielskiego filmiku, na którym pokazywali jak sadzić rodki. No i właśnie tak tarmosili te korzenie.
Podobno nie ze względu na opuchlaki, tylko żeby korzenie mogły się rozrastać na boki (a nie w dół) czyli tak jak rodki lubią. I podobno torf warto wytrzepywać, bo wcale nie jest taki dobry jak mówią: jak przeschnie, to robi się jak gąbka i trudno go potem znowu nawilżyć.

Także, jak widać, teorii jest wiele.

Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniMa 08:31, 09 mar 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Już sobie wyobrażam odpoczynek na ławeczce a za plecami ta róża
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Gruszka_na_w... 19:36, 09 mar 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Ewo, potrzebuję rady u mnie str. 312.
Obeliski, to moje dotychczas niespełnione marzenie. Ten ze zdjęcia dobrze się wpisuje w klimat całości.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies