Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Angelika95 21:30, 23 sie 2023


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 987
Omis jest piękny, byliśmy w podróży poślubnej. Oleandry też zrobiły na mnie ogromne wrażenie, mam szczepki od koleżanki, planuję je na tarasie. Załapałam się na zdjęcie właścicielki ogrodu - piękna ogrodniczka
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Wiaan 09:08, 24 sie 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5248
Angelika95 napisał(a)
Omis jest piękny, byliśmy w podróży poślubnej. Oleandry też zrobiły na mnie ogromne wrażenie, mam szczepki od koleżanki, planuję je na tarasie. Załapałam się na zdjęcie właścicielki ogrodu - piękna ogrodniczka


Ogrodniczka dziękuje ❤️

Dla mnie cała Chorwacja jest piękna, do Omis mam sentyment bo właśnie obok byliśmy za pierwszym razem
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:14, 24 sie 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5248
Jeszcze kilka wspomnień

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:17, 24 sie 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5248
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MartaCho 09:18, 24 sie 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2182
Ochhh, jak pięknie! Ja chcę tam wracać
My w tym roku też Chorwacja, po raz pierwszy- stwierdziliśmy, że wszyscy znajomi tam jeżdżą, to zobaczymy i my. Pięknie było! Na pewno tam wrócimy. Byliśmy z małej wiosce na wyspie Korcula. Też polecam! Właściciele przynosi świeżo uwędzoną rybkę i własnej produkcji wino- przepyszne!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Makao 10:24, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4204
Oleandry są bardzo trujące. Nawet dym z ich palenia jest toksyczny. Bardzo chciałam mieć białego ale stresa mam. Moja babcia zawsze miała oleandry a teraz moja mama się nimi opiekuje. To takie pokoleniowe drzewko choć trująca.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
edi75 14:01, 24 sie 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2096
Anetka pięknie zdjecia urlopowe
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Wiaan 17:08, 25 sie 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5248
MartaCho napisał(a)
Ochhh, jak pięknie! Ja chcę tam wracać
My w tym roku też Chorwacja, po raz pierwszy- stwierdziliśmy, że wszyscy znajomi tam jeżdżą, to zobaczymy i my. Pięknie było! Na pewno tam wrócimy. Byliśmy z małej wiosce na wyspie Korcula. Też polecam! Właściciele przynosi świeżo uwędzoną rybkę i własnej produkcji wino- przepyszne!


Marta ja już szukam miejscówki na przyszły rok Tam się wraca to fakt
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:10, 25 sie 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5248
Makao napisał(a)
Oleandry są bardzo trujące. Nawet dym z ich palenia jest toksyczny. Bardzo chciałam mieć białego ale stresa mam. Moja babcia zawsze miała oleandry a teraz moja mama się nimi opiekuje. To takie pokoleniowe drzewko choć trująca.


Ja się wystraszyłam i odpuszczam a miałam chęć na tarasie w donicy mieć. Aż dziw bierze ile oleandrów rośnie tam dosłownie na każdym kroku.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:11, 25 sie 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5248
edi75 napisał(a)
Anetka pięknie zdjecia urlopowe


Było cudnie ale wszystko co dobre się szybko kończy
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies