Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

agniecha973 21:56, 08 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
bociek napisał(a)


A co podjadasz???


Kontrowałam słoną kolację czymś słodkim
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agata_chrosc... 21:57, 08 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
bociek napisał(a)

Spokojna to jedno, ale ja tam uważam, że co za dużo to niezdrowo. Trzeba czasem coś innego wstawić! (spadam, bo mnie zatłuką przecież)


Agata, pociagnij te mysl dalej....


Czyli chcesz żeby mnie zlinczowali?OK! Prosze bardzo, będziesz mnie miała na sumieniu! Uważam mianowicie, że jak wszyscy będą mieli to samo w ogrodach, to to też nie będzie fajnie. Trochę szaleństwa, czasem bałaganu, własnych pomysłów ma swoją wartośc, nie do przecenienia!
____________________
ogród w Holandi
Moniika 22:02, 08 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777

z perspektywy


Piękna! Oryginalna inna , zdecydowanie robi wrażenie!!! Bardzo mi sie podoba , pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 22:06, 08 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
agata_chroscicka napisał(a)


Spokojna to jedno, ale ja tam uważam, że co za dużo to niezdrowo. Trzeba czasem coś innego wstawić! (spadam, bo mnie zatłuką przecież)


Agata, pociagnij te mysl dalej....


Czyli chcesz żeby mnie zlinczowali?OK! Prosze bardzo, będziesz mnie miała na sumieniu! Uważam mianowicie, że jak wszyscy będą mieli to samo w ogrodach, to to też nie będzie fajnie. Trochę szaleństwa, czasem bałaganu, własnych pomysłów ma swoją wartośc, nie do przecenienia!

Zgadzam sie z Agata w stu procentach i niech mnie linczuja jak chcą i tak zdania nie zmienię ogrod jak człowiek powinien miec charakter ale własny nie taki jak wszystkie pozostałe bo będzie tylko powielaniem czyjegos pomysłu ale nie nasz! Nawet jak miałby sie nikomu nie podobać tylko wlascicielowi to i tak warto!! Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
bociek 22:07, 08 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Wywala mnie Ktorys raz Bana mam czy co???

Agata, nie o lincz chodzi a o szczerosc, ktora ja akurat sobie bardzo cenie.

I ja sie z Toba generalnie zgadzam Duzo jest u nas takich indywidualnych ogrodow, ale tez wielu z nas powiela pewne schematy - nie jestem tu wyjatkiem. Znalezc wlasny styl to arcytrudna sprawa, nie kazdy to umie, a juz nadac swojemu ogrodowi indywidualny charakter.... Czasami wiec chodzimy na skroty
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
agata_chrosc... 22:12, 08 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Jasne, ja to rozumiem, ale tym bardziej podobają mi się takie pomysły jak Twoja rabata kolejowa
____________________
ogród w Holandi
GabiK 23:53, 08 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Rabata kolejowa to niby też połączenie ostatnio modne na ogrodowisku - żurawki, bukszpany, trawy, ale ze szczyptą Ciebie i o to chodzi.

Boćku, do Kapiasów nie dolecisz, ale w okolice Warszawy może tak? Masz zaległości, to nie wiem, czy widziałaś, że jest spotkanie objazdowe.

Czy już sobie zarezerwowałaś dzień urlopu na wizytę u mnie?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Elfik 23:56, 08 sie 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
GabiK napisał(a)
Boćku, do Kapiasów nie dolecisz,

Dziewczyny..... dolećcie............ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Madzenka 06:47, 09 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bociek napisał(a)
Wywala mnie Ktorys raz Bana mam czy co???

Agata, nie o lincz chodzi a o szczerosc, ktora ja akurat sobie bardzo cenie.

I ja sie z Toba generalnie zgadzam Duzo jest u nas takich indywidualnych ogrodow, ale tez wielu z nas powiela pewne schematy - nie jestem tu wyjatkiem. Znalezc wlasny styl to arcytrudna sprawa, nie kazdy to umie, a juz nadac swojemu ogrodowi indywidualny charakter.... Czasami wiec chodzimy na skroty

A ja tam nie widzę aby twoja hortensjowa była taka jak inne bo begonie, bo ul, bo irysy nawet jak kopiujemy pewne schematy to wkładamy w nie swoją cząstkę
Nawet gdy niektóre rozwiązania będą się powtarzać to i tak będzie piękniej niż tylko trawnik + tuje
Na front i mydlaną nie mogę się doczekać. Rewolucję na "mydlanej" w tym roku jeszcze planujesz?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bociek 06:51, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Na specjalne zyczenie Izy Konstancji
Nie patrzcie prosze na niedorobki trawnikowe, chwasty i weza. Obiecuje poprawe


____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies