Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

bociek 06:54, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991


Poodpowiadam wieczorem

Wszystkim zycze udanego dnia

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
tengel27 06:58, 09 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Podoba mi się ta mata w tle - myslę o czymś podobnym
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
GabiK 09:04, 09 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Boćku widzę, że nie zapytałam o to co chciałam: co to za trawa na pierwszym planie na zdjęciu z kolejowej? Czyli ta nie hakone i nie frosted?

Madżenko, ale wybór nie ogranicza się do hortensji z trawami i bukszpanami i tuj z trawnikiem. Są jeszcze ogrody takie jak Ewy, Ani, Bogdzi. Zaraz będzie jak z beżowymi domami - już się prawie wszystkim przejadło, teraz wszyscy robią szare.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
agata_chrosc... 09:10, 09 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Gabiku, nie wiem juz który raz piszesz dokładnie to, co ja myślę! Buziak!
____________________
ogród w Holandi
anula_wn 14:18, 09 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
GabiK napisał(a)
Boćku widzę, że nie zapytałam o to co chciałam: co to za trawa na pierwszym planie na zdjęciu z kolejowej? Czyli ta nie hakone i nie frosted?

Madżenko, ale wybór nie ogranicza się do hortensji z trawami i bukszpanami i tuj z trawnikiem. Są jeszcze ogrody takie jak Ewy, Ani, Bogdzi. Zaraz będzie jak z beżowymi domami - już się prawie wszystkim przejadło, teraz wszyscy robią szare.


no nie wszyscy, nie wszysc Gabi
____________________
anula mój mały raj na ziemi
GabiK 14:22, 09 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Anula, niedługo Ty będziesz oryginalna z tym ciepłym, beżowo-brązowym wystrojem.

Ktoś, taki jak Ty wymyśla jakiś wystrój. Komuś się podoba, idzie w świat, robi się modne. Trafia pod strzechy i je zalewa. Ktoś inny znający się na wystroju ma dość, wymyśla coś innego i zmienia się moda.
Niektórzy zostają przy tym co lubią, inni to mieli bo było modne i teraz idą na inne modne.

Funkie, hortensje i żurawki były przez lata na marginesie, a teraz szał. Ciekawe, kiedy się skończy i czy zostaną w naszych ogrodach, czy przeniesiemy się na coś innego.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
anula_wn 14:23, 09 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Bociuś, a powiedz jak Ci się klonik sprawuje? bo ja sobie miejsce dla niego u się znalazłam, ale się lekam, bo one jakieś himeryczne są, przemarzają i w ogóle....

a rabatki masz cudnej urody!!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 14:27, 09 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Gabi, u mnie bardziej kremowo, brązowo i czarno plus szarości
wiesz, ja wyznaję zasadę, że to co klasyczne przetrwa lata całe ! a mody się zmieniają...jak nasze gusta
a rynek musi zarabiac - w kazdej dziedzinie, ot co !


co do funkjii i hortensji pozwolę się nie zgodzic ... wszystkie ogrody miały hortenje, tyle, że te bukietowe!
żurawki, fakt - nowośc
____________________
anula mój mały raj na ziemi
GabiK 14:30, 09 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
W końcu wzrost gospodarczy musi byc. Producenci nie mogą liczyć na zniszczenie - moda ratuje produkcję.
Musisz uznać, że to krzesło, kolor, kwiatek są okropne.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Milka 14:33, 09 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monika352 napisał(a)

z perspektywy


Piękna! Oryginalna inna , zdecydowanie robi wrażenie!!! Bardzo mi sie podoba , pozdrawiam M


ale to robi wrażenie; od ostatniego zdjęcia rozrosło się niesamowicie! za rok tzreba będzie fruwać, aby tam się dostać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies