Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

bociek 21:27, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
A co do dyskusji, czujcie sie swobodnie

Sa gusta i gusciki, swiat jest roznorodny i dobrze. Wszyscy ulegamy mniej lub bardziej modom, zawsze tak bylo, jest i bedzie. Niewazne czy mowimy o ciuchach, butach, wnetrzach czy ogrodach.
Jesli ktos potrafi odnalezc swoj indywidualny styl i nie do konca ulegac trendom to super.
Sa tez tacy, ktorych na pewne rzeczy niestety nie stac, badz zwyczajnie im sie nie chce i nie zwracaja na pewne rzeczy najmniejszej uwagi (znam wiele takich osob)
Jednak przyznacie, ze sa rozwiazania, ktore warto wykorzystywac i nasladowac. Czesto sami nie wpadlibysmy na cos co juz ktos wymyslil i wdrozyl. Nagle okazuje sie, ze to rozwiazanie bylo gdzies w nas, bylo ukrytym w podswiadomosci obrazem zblizonym do idealu

Chyba za bardzo filozofuje

Mnie moj ogrod zaczal po latach wreszcie cieszyc, nabierac charakteru. Pojawily sie w nim rosliny bardzo popularne na forum, ale sa i takie, ktore popularne nie sa a z ktorych nie zrezygnuje, sa w koncu bardzo tutaj lubiane, a ktorych miec nie bede, bo nie lubie.
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
an_tre 21:30, 09 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22387
:
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bociek 21:30, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
anula_wn napisał(a)
jeszcze Cię pomęczę o klonik.... jego się nie przycina, prawda?
tak mnie kusi ! ale boję się, że mi padnie i będę zła


Anulka, nie mam pojecia Ja nie przycinalam i nawet dzisiaj myslalam (ha!) czy mu tego wasa na dole nie przyciac, zeby go zmusic do zakrycia lysinki

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 21:33, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
an_tre napisał(a)
Mnie na ostatnich fotkach zainteresował parkan, na którego tle pięknie się komponują hortensje i trawy, nawet zawołałam M żeby popatrzył i wyciągnął wnioski bo talie cacko to u mnie prawie konieczność


tengel27 napisał(a)

Ja mam z tyłu siatkę leśną i posadzony szpaler z thui, ale zanim on stworzy ścianę to troszeczkę minie. A za płotem pole i gruzowisko sąsiada.


U mnie tez co nieco zakrywa
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
agata_chrosc... 21:35, 09 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Bociek, Wężu! (Jak powiedział Tuhaj Bej do... Pamiętamy?) To znaczy on nie powiedział "Bociek", ale powiedział "wężu"! Taką analizę socjologiczną tu przeprowadziłaś, że i profesor Czapiński by się zaczerwienił Ale w sumie zgadzam się. I jeszcze chciałam dodać, w reakcji na wpis Marzenki, że mnie się Twoja rabata hortensjowa podoba! Tylko kolejowa podoba mi się bardziej Żeby było, prawda, jasne!
____________________
ogród w Holandi
bociek 21:46, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
agata_chroscicka napisał(a)
Bociek, Wężu! (Jak powiedział Tuhaj Bej do... Pamiętamy?) To znaczy on nie powiedział "Bociek", ale powiedział "wężu"! Taką analizę socjologiczną tu przeprowadziłaś, że i profesor Czapiński by się zaczerwienił Ale w sumie zgadzam się. I jeszcze chciałam dodać, w reakcji na wpis Marzenki, że mnie się Twoja rabata hortensjowa podoba! Tylko kolejowa podoba mi się bardziej Żeby było, prawda, jasne!


Agata, rozwalilas mnie na lopatki Ale czemu zaraz wezu??? Zmijo, rozumiem, ale wezu???
Prof Czapinski powiadasz
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
agata_chrosc... 21:52, 09 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
No ja nie wiem dlaczego ten Tuhajbej powiedział "wężu"? Chociaż może nie bez znaczenia było, że mówił to do osobnika płci męskiej? A Czapińskiego przywołałam, bo to taki naukowy celebryta i większość Twoich czytelników powinna znać go z telewizji. No bo nie podejrzewam, że akurat wszyscy są fanami socjologii i znają publikacje i ich autorów "na bieżąco" A należy unikać jednak kodów hermetycznych, bo można być źle zrozumianym
____________________
ogród w Holandi
anula_wn 21:54, 09 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Boćku, masz absolutną rację !
wszystko już zresztą było, kwestia inspiracji - jak mawiała kiedyś moja szefowa
czasem trzeba coś zobaczyć, by wiedzieć, że nam się podoba, nie każdy ma wyobraźnię...
grunt to nie kopiować toczka w toczkę !
A z ogrodem trudniej, bo wszystko rośnie i trzeba to przewidzieć , więc ja wymiękam.....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
noemi 00:44, 10 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
anula_wn napisał(a)
Boćku, masz absolutną rację !
wszystko już zresztą było, kwestia inspiracji - jak mawiała kiedyś moja szefowa
czasem trzeba coś zobaczyć, by wiedzieć, że nam się podoba, nie każdy ma wyobraźnię...
grunt to nie kopiować toczka w toczkę !
A z ogrodem trudniej, bo wszystko rośnie i trzeba to przewidzieć , więc ja wymiękam.....


oj tak , Anula, podpisuję się pod tym co napisałaś w 100% ... ja tak mam , muszę zobaczyć , żeby wiedzieć , że mi się spodoba ... ...

Boćku u Ciebie rośnie wszystko jak na drożdżach ...

... uciekam spać ... buziaki
____________________
ogród magdalenka
monteverde 01:26, 10 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Rabata hortensjowo trawowa super Boćku
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies