Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

arcobaleno 21:35, 17 kwi 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Slów mi brak po prostu by opisać piękno tych tulipanowych zdjęć!
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
agata19762 21:36, 17 kwi 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
cudownie w każdym calu.......
Pozdrawiam Cię Dominiko
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Madzenka 21:49, 17 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi CZAD!!!! Cud miód malina jak pisze Juzia
Takich łanów tulipanów nigdy nie widziałam ...
A te paskowane to jak się nazywają?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 21:57, 17 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dominioko absolutne cudo, jesienią w nowym ogródku też muszę posadzić
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
monteverde 22:39, 17 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dominiko właśnie skończyłam czytać i oglądać zdjęcia Twojego wątku, masz bardzo gustownie nasadzony ogród czy był projektowany przez Ciebie czy zatrudniałaś projektanta? fakt faktem,że miło się w nim przebywa acha gratuluję 100-ej stronki i czekam na więcej , o wiele więcej
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
waska 22:53, 17 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Twój ogrod kolejny raz mnie zaczarowal. ..
Pozdrawiam
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
EPODLAS 22:57, 17 kwi 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Pięknie. Cebulowe wyglądają cudownie jak jest ich duża plama. Pojedynczy tulipanek, chociaż najpiękniejszy wygląda nijako. Mam chyba też takie same białe. W niedzielę miały pąki. Jak zakwitnie to się przekonam. Ślicznie wyglądają te białe z różowymi. Pastelowo.
____________________
Mój ogród
anetanka 06:45, 18 kwi 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
Zdecydowanie, po prostu zdecydowanie tulipany należy sadzić w ilości hurtowej, jednoodmianowo Wygląda to BOSKO Ależ dzięki Wam wszystkim można się wiele nauczyć
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
Domi 07:31, 18 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Sylo, jak już pokończysz robienie rabatek to same Ci "wyjdą" najlepsze miejsca na posadzenie tulipanów.Przenoszenie tylu cebul wsadzonych prosto w ziemię, jak się zmienia większe nasadzenia, jest okropnie męczące. Już lepiej poczekać na skończenie głównych prac i na sam koniec wsadzić cebule. Jak Cię znam, już za rok będzie u Ciebie drugi Keukenhof

Juziu_G, na pewno udadzą Ci się tulipany w każdych warunkach. Mnie się wydawało, że w cieniu nie zakwitną, a tu proszę: te kremowe rosną w klombach od strony północnej, gdzie słońce jest tylko do godz. 11-ej, a przez resztę dnia głęboki cień. Papuzie też tam dały sobie radę w zeszłym roku.

Danusiu, mam też późne odmiany i na nie najbardziej czekam, bo są najładniejsze. Jestem bardzo ciekawa białych odmian, które dokupiłam jesienią.

Sebo, arcobaleno, agato19762 pozdrawiam Was tulipanowo & wiosennie

Marzenko2007, dziękuję, Te paskowane to odmiana "Bloemenlust".

Polu, wasko, epodlasie, dziękuję za odwiedzinki.

monteverde, dziękuję za życzenia. Jeśli chodzi o zakładanie ogrodu- miałam projektanta. Teraz robię już po swojemu.

anetanko, , jak pierwszy raz sadziłam tulipany wydawało mi się, że kupiłam dużo cebul. No i trwałam w tym przekonaniu aż do wiosny, kiedy gdzieś tam daleko w ogrodzie zobaczyłam kilka samotnych badylków Później zobaczyłam fotki z ogrodów Keukenhof i wszystko stało się jasne... No i tak z roku na rok dokupuję coraz więcej po 50 szt, po 100 i robi się całkiem spora kolekcja.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Lena 07:54, 18 kwi 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Dominiko,spektakl tulipanowy w pełni
Momentami oniemiałam z zachwytu
Piękne kompozycje,piękne zdjęcia - gratuluję
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies