Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 09:24, 18 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Sebek napisał(a)
Do wiosny daleko Może jakąś świeższą fotorelację nam zapodaj

Spoko, spoko. Najpierw będą fotki "Przed" i "Po", bo będę wyrzucać 2 ostatnie pierisy, bo nie potrafię ich utrzymać w dobrej formie, a na ich miejsce przesadzę kiścienie 'Zeblid' i 'Curly Red'.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Evchen 09:48, 18 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Domi napisał(a)

Domi, cebulowa kobietko mam prosbę , czy mogę prosic o namiary na pinus mugo Varella. Mam w projekcie tekie nasadzenie więc namiar niezbędny
ps.Wiosna rozumiem szleństwo wykwitnie u ciebie i fotorelacja będzie
Pozdrawiam
\
Wysłałam PW z namiarami. No pewnie, że będzie fotorelacja. Akurat na to można u mnie liczyć

Domi ja też poproszę o namiary Szukam listy, którą umieściłaś z cebulami.. i nie mogę znaleźć... A że Ty guru cebulkowe, to zdałam się na Twoje wybory... Mam nadzieję, że nie masz za złe?
i fotorelację z kwitnącymi roślinami wiosną

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
popcorn 09:50, 18 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiosna bedzie cudna u Ciebie, jak zawsze! A jakies fotki terazniejsze?
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Kondzio 19:34, 20 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam cię Domi przepraszam ze tylko napisałem ze piękny ogród i nic wiecej ale czytałem twój wątek od deski do deski odpoczatku ogród przepiękny widziałem projekt osoby która projektowane ci ogród mi tez projektowa projektantka tylko projekt projektem ale firma która mi robiła ogród zrobiła strasznie popierwsze rośliny nie zgadzali się z tym co były w projekcie rurki które miały byc pod folią były na foli w niektórych miejscach strasznie było dużo błędów i tak dalej wydaliśmy naprawdę duża kasę i teraz próbujemy to zmieniać trochę nam nie wychodzi no ale tak to jest masz cudowny ogród i robisz Cudne fotki szkoda ze nie byłaś u kapiasow
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Syla 20:05, 20 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380


Domi czy pamiętasz może nazwę trawki z czerwonymi kłosami ???? Mam taką samą ale nie pamiętam jak się zowie .... Pięknie pokazany ogród ... pięknie !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Domi 23:17, 20 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Evchen napisał(a)


Domi, cebulowa kobietko mam prosbę , czy mogę prosic o namiary na pinus mugo Varella. Mam w projekcie tekie nasadzenie więc namiar niezbędny
ps.Wiosna rozumiem szleństwo wykwitnie u ciebie i fotorelacja będzie
Pozdrawiam
\
Wysłałam PW z namiarami. No pewnie, że będzie fotorelacja. Akurat na to można u mnie liczyć

Domi ja też poproszę o namiary Szukam listy, którą umieściłaś z cebulami.. i nie mogę znaleźć... A że Ty guru cebulkowe, to zdałam się na Twoje wybory... Mam nadzieję, że nie masz za złe?
i fotorelację z kwitnącymi roślinami wiosną



Jest mi bardzo miło, że polegasz na moich wyborach. Mam nadzieję, że nie będziesz żałować. Tegoroczne zakupy:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1067-ogrod-dominiki?page=215
Namiary wysłałam PW
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 23:19, 20 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
popcarol napisał(a)
Wiosna bedzie cudna u Ciebie, jak zawsze! A jakies fotki terazniejsze?
pozdrawiam!


Staram się wklejać co jakiś czas...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 23:24, 20 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Kondzio napisał(a)
Witam cię Domi przepraszam ze tylko napisałem ze piękny ogród i nic wiecej ale czytałem twój wątek od deski do deski odpoczatku ogród przepiękny widziałem projekt osoby która projektowane ci ogród mi tez projektowa projektantka tylko projekt projektem ale firma która mi robiła ogród zrobiła strasznie popierwsze rośliny nie zgadzali się z tym co były w projekcie rurki które miały byc pod folią były na foli w niektórych miejscach strasznie było dużo błędów i tak dalej wydaliśmy naprawdę duża kasę i teraz próbujemy to zmieniać trochę nam nie wychodzi no ale tak to jest masz cudowny ogród i robisz Cudne fotki szkoda ze nie byłaś u kapiasow


Kiwam głową, robię smutną minę, wywracam oczy do nieba i potwierdzam: no tak to jest z tymi firmami....Jak widzę Danusię sadzącą ludziom cebule w ogrodzie: kiwam głową, robię smutną minę, wywracam oczy do nieba i staram się nie rozdrapywać ran
Ja też żałuję, że nie byłam u Kapiasów, ale może następnym razem uda mi się wybrać.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 23:27, 20 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Syla napisał(a)


Domi czy pamiętasz może nazwę trawki z czerwonymi kłosami ???? Mam taką samą ale nie pamiętam jak się zowie .... Pięknie pokazany ogród ... pięknie !!!


To jest miskant "Grosse Fontaine"/"Grosse Fontane" (nie wiem która nazwa jest prawidłowa). A dziękuję, dziękuję. Baj de łej:Twój motylek jest boski!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 23:39, 20 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies